Festiwal „Winiarze i Przyjaciele”: warsztaty Vitis vinifera czy hybrydy? Pojedynek [ZAKOŃCZONY]

14-15 września 2019 roku na Partynicach odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Winiarze i Przyjaciele”. Wystawiać się będzie 19 winnic, dwa browary rzemieślnicze, którym towarzyszyć będą przyjaciele oferujący regionalne produkty jak również restauracje i punkty gastronomiczne. Chętnym oddamy 5 zaproszeń na warsztaty "Vitis vinifera czy hybrydy? Pojedynek"- co sądzisz? w niedzielę, 15 września, o godz. 14.00.


Ideą Festiwalu jest promowanie lokalnych produktów a w szczególności dolnośląskiego wina oraz świadomej jego konsumpcji. Chcemy edukować mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska, promować enoturystykę jako bardzo ciekawy i wspierający lokalnych producentów sposób spędzania wolnego czasu.

Festiwal „Winiarze i Przyjaciele”

Festiwal „Winiarze i Przyjaciele”

Eventy / W plenerze / Warsztaty
Termin od 14 września 2019 11:00 do 15 września 2019 18:00

Miejsce Wyścigi konne Wrocław - Tor Partynice

Zobacz

Warsztaty

Aby wygrać zaproszenie na warsztaty Vitis vinifera czy hybrydy? Pojedynek” - co sądzisz? 15 września w podanym poniżej formularzu zgłoszeniowym wpiszcie odpowiedź na pytanie, kto prowadzi te warsztaty? 

Na odpowiedzi czekamy do środy, 11 września, do godz. 11.00. W formularzu zgłoszeniowym należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Zaproszenia trafią do 2, 4, 6, 8 i 10 osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie. Zwycięzców poinformujemy mailowo i telefonicznie, jak odebrać zaproszenia. Zgłoś uwagę