Ferie w Loopy's World [ZAKOŃCZONY]

Tajemnicze zdarzenie, żadnych faktów, a jedynie poszlaki… Tak zaczyna się każda zabawa z cyklu detektywistycznych przygód, które na czas ferii zimowych przygotowało Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World. Warto tam być. Mamy dla was zaproszenia. 

Kto nie lubi tajemnic i zagadek? Na pewno nie dzieci! Dlatego w czasie tych ferii będą mogły zmierzyć się z różnymi wyzwaniami we wrocławskim Loopy's World. Począwszy od  łamigłówek umysłowych, przez zdobywanie nowych wiadomości i sprawności, na aktywności fizycznej kończąc. Po osiągnięciu sukcesu, czyli rozwiązaniu zagadki, dzieci na pewno poczują się spełnione, dumne i zmotywowane do jeszcze większych przygód.

Więcej o tej ofercie Rodzinnego Centrum Rozrywki przeczytasz: 

Ferie zimowe w Loopy’s World

Ferie zimowe w Loopy’s World

Eventy / Dla dzieci
Termin od 13 lutego 2017 do 26 lutego 2017

Miejsce Loopy's World. Rodzinne centrum rozrywki

Zobacz

Dla naszych najmłodszych czytelników mamy w prezencie 7 zaproszeń do Loopy's World – każde obejmuje 3 godzinny zabawy dla jednego dziecka wraz z opiekunami – i można je wykorzystać przez cały okres ferii zimowych. 

Żeby dostać jedno z tych zaproszeń, trzeba się jednak troszeczkę postarać i odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się biuro detektywistyczne, które będzie rozwiązywało zagadki w te ferie w Loopy's World?

Zaproszenie trafi do co 5. osoby, która udzieli prawidłowej odpowiedzi do piątku, 10 lutego, do godz. 9.00. Ze szczęśliwymi „detektywami” skontaktujemy się e-mailowo i powiadomimy o odbiorze zaproszeń.

ODPOWIEDŹ: Zwierzaki i DzieciakiZgłoś uwagę