Wrocław. Europejska Stolica Kultury

ESK 2016: O filmie i literaturze

Gośćmi kuratorzy Roman Gutek i Irek Grin


W najbliższy wtorek 27 maja w Kinie Nowe Horyzonty zaplanowano kolejne, czwarte Forum ESK 2016. Tym razem o założeniach programowych i projektach opowiadać będą Roman Gutek (kurator ds. filmu) oraz Irek Grin (kurator ds. czytelnictwa). Spotkanie potrwa od godz 18 do 20.

Forum Europejskiej Stolicy Kultury to seria otwartych spotkań moderowanych wokół tematów, jakie pojawiły się w trakcie pracy kuratorów ESK. Forum jest jednym z elementów przygotowania do roku 2016 – rok 2014 jest dla ESK rokiem spotkań.  Każde spotkanie przyniesie nie tylko informacje o założeniach programowych i projektach, które będą realizowane w okresie 2014-2016 oraz w samym roku tytułu obchodów ESK, lecz przede wszystkim ma stać się platformą wymiany dla idei uzupełniających, kontestujących czy kontrapunktujących program kuratorski jeszcze przed jego ostatecznym ukształtowaniem. Forum ESK 2016 realizowane jest formule spotkań i warsztatów do końca 2014 roku, prezentujemy pełną informacje o programie ESK, który w zintegrowanej formie opublikowany zostanie w połowie roku 2015.

Wstęp na debatę jest bezpłatny, natomiast celem zagwarantowania wstępu należy wcześniej pobrać darmową wejściówkę w kasach Kina Nowe Horyzonty. Wejściówka zapewnia miejsce w sali pod warunkiem punktualnego przybycia.

Wejściówki są do odbioru w kasie kina w dniu debaty.

akZgłoś uwagę