Od makijażu do samoobrony

Lady Fitness Club przy pl. Solidarności 1/3/5 zaprasza wszystkie panie do odwiedzenia klubu 10 października. Podczas dnia otwartego, bezpłatnie i pod hasłem „Zostań Superwoman”, będą mogły skorzystać nie tylko z zajęć fitnessowych. 


Atrakcji będzie tak dużo, że organizatorzy zachęcają panie do spędzenia w klubie nawet całego popołudnia, obiecując, że zmęczone po pracy wyjdą z niego w znakomitych nastrojach.

O ich urodę zadbają bowiem fryzjerzy z salonu Bella Madame, makijażystki z perfumerii hebe i manikiurzystka. Będzie też stoisko firmy Dermalogica, gdzie będzie można dokonać analizy swojej skóry. O kondycję zaś zadbać, uczestnicząc w 20-minutowych zajęciach pokazowych: Indoor Walking, zumby, gimnastyki na kręgosłup oraz ogólnorozwojowej. Dowiedzieć się także, jak dbać o kręgosłup w pracy – o czym opowie rehabilitantka.

Każda Superwoman zregeneruje siły, zjadając kilka przekąsek z darmowego cateringu, przygotowanego we współpracy z firmą Thermomix, i popijając je kieliszkiem wina. W międzyczasie dowie się, jak znaleźć czas na wszystko, na co do tej pory jej go brakowało – 45-minutowe zajęcia poprowadzi Marta Kaim, coach ze szkoły Manufaktura Przemian, która specjalizuje się w zarządzaniu czasem.

Program dnia otwartego zamknie się kursem samoobrony. Trener Grzegorz Jagielski nauczy kilku pożytecznych trików, które pozwolą paniom np. obronić się przed napastnikami, którzy agresywnie zaczepią je na ulicy.

Dzień otwarty w Lady Fitness Club, 10 października (piątek), w godz. 17.00-21.00, pl. Solidarności 1/3/5.

 

mw

Zgłoś uwagę