Dzień otwarty Coventry University Wrocław

Uniwersytet Coventry we Wrocławiu zaprasza 17 lipca na dzień otwarty. Coventry University Wrocław to filia brytyjskiej uczelni Coventry University w kontynentalnej Europie


Dzień otwarty

Dzień otwarty odbędzie się w sobotę, 17 lipca 2021 r. między 10.00 a 14.00. Polska filia uczelni mieści się w budynku D w Centrum Południe we Wrocławiu, przy ul. Powstańców Śląskich 17.

Podczas dnia otwartego zainteresowani kandydaci mogą dowiedzieć się więcej o programach, kursach oraz korzyściach płynących z nauki realizowanej przez brytyjski uniwersytet ceniony ze względu na doświadczoną kadrę nauczycielską, pozytywne opinie studentów i znaczące szanse zatrudnienia absolwentów. 

To okazja, aby:

  • poznać innowacyjny, modułowy sposób nauczania, stworzony na miarę rzeczywistych wyzwań nowoczesnego rynku pracy
  • uzyskać szczegółowe informacje o kierunkach studiów, procesie rekrutacji oraz praktykach studenckich i stażach
  • porozmawiać z przedstawicielami uczelni, obecnymi studentami i wykładowcami oraz umówić się na indywidualne konsultacje

Nauka prowadzona jest w języku angielskim. Po zakończeniu studiów absolwenci otrzymują dyplom akredytowany przez renomowaną i jedną z najlepszych brytyjskich uczelni. 

Więcej informacji o dniu otwartyn na stronie uczelni www.coventry.ac.uk/wroclaw lub pod numerem telefonu +48 71 748 85 55.

Coventry we Wrocławiu

Uniwersytet Coventry znajduje się w gronie 100 najlepszych uniwersytetów w Europie  (top 100 universities in Europe) pod względem jakości i warunków nauczania, a także w pierwszej europejskiej trójce w kategorii relacji ze studentami.

Założony w 1843 roku przez przedsiębiorców i przemysłowców jako Coventry School of Design (Coventry Szkoła Projektowania) jest globalną instytucją edukacyjną z bogatą tradycją nauczania, ambitnymi badaniami i licznymi partnerstwami na całym świecie.

Dzięki powiązaniom z wiodącymi firmami i organizacjami w różnych krajach i branżach, ponad 30 000 studentów ma dostęp do staży i międzynarodowej wymiany, co zapewnia, że rosną ich szanse zatrudnienia po ukończenia studiów. Studenci korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i wyposażenia w kampusach w Coventry, Londynie i Scarborough, we wszystkich dyscyplinach akademickich, poczynając od medycyny, biznesu, sztuk scenicznych, po wzornictwo przemysłowe, inżynierię i informatykę.Zgłoś uwagę