wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dzień otwarty Coventry University Wrocław

Uniwersytet Coventry we Wrocławiu zaprasza 17 lipca na dzień otwarty. Coventry University Wrocław to filia brytyjskiej uczelni Coventry University w kontynentalnej Europie

Reklama

Dzień otwarty

Dzień otwarty odbędzie się w sobotę, 17 lipca 2021 r. między 10.00 a 14.00. Polska filia uczelni mieści się w budynku D w Centrum Południe we Wrocławiu, przy ul. Powstańców Śląskich 17.

Podczas dnia otwartego zainteresowani kandydaci mogą dowiedzieć się więcej o programach, kursach oraz korzyściach płynących z nauki realizowanej przez brytyjski uniwersytet ceniony ze względu na doświadczoną kadrę nauczycielską, pozytywne opinie studentów i znaczące szanse zatrudnienia absolwentów. 

To okazja, aby:

  • poznać innowacyjny, modułowy sposób nauczania, stworzony na miarę rzeczywistych wyzwań nowoczesnego rynku pracy
  • uzyskać szczegółowe informacje o kierunkach studiów, procesie rekrutacji oraz praktykach studenckich i stażach
  • porozmawiać z przedstawicielami uczelni, obecnymi studentami i wykładowcami oraz umówić się na indywidualne konsultacje

Coventry University Open Day

Nauka prowadzona jest w języku angielskim. Po zakończeniu studiów absolwenci otrzymują dyplom akredytowany przez renomowaną i jedną z najlepszych brytyjskich uczelni. 

Więcej informacji o dniu otwartyn na stronie uczelni www.coventry.ac.uk/wroclaw lub pod numerem telefonu +48 71 748 85 55.

Coventry we Wrocławiu

Uniwersytet Coventry znajduje się w gronie 100 najlepszych uniwersytetów w Europie  (top 100 universities in Europe) pod względem jakości i warunków nauczania, a także w pierwszej europejskiej trójce w kategorii relacji ze studentami.

Założony w 1843 roku przez przedsiębiorców i przemysłowców jako Coventry School of Design (Coventry Szkoła Projektowania) jest globalną instytucją edukacyjną z bogatą tradycją nauczania, ambitnymi badaniami i licznymi partnerstwami na całym świecie.

Dzięki powiązaniom z wiodącymi firmami i organizacjami w różnych krajach i branżach, ponad 30 000 studentów ma dostęp do staży i międzynarodowej wymiany, co zapewnia, że rosną ich szanse zatrudnienia po ukończenia studiów. Studenci korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i wyposażenia w kampusach w Coventry, Londynie i Scarborough, we wszystkich dyscyplinach akademickich, poczynając od medycyny, biznesu, sztuk scenicznych, po wzornictwo przemysłowe, inżynierię i informatykę.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama