wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zostań wolontariuszem Fundacji Hobbit

Fundacja Hobbit, na co dzień zajmująca się organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby zaangażować się w projekt Pogotowia Uczniowskiego, dzieląc się swoją wiedzą z młodzieżą potrzebującą pomocy w nauce.

Reklama

Fundacja Hobbit, która specjalizuje się w organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, nie zapomina także o pomocy potrzebującym w nauce. Dlatego wszyscy, którzy mają problemy z wypełnieniem szkolnych obowiązków, mogą zgłosić się do fundacji na bezpłatne zajęcia wyrównawcze.

Korepetycje udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30–20.00 przez członków fundacji lub zaproszonych do współpracy wolontariuszy. Dlatego organizacja cały czas poszukuje chętnych, którzy – poświęcając swój czas – chcieliby pomóc innym w nauce. Takie osoby proszone są o bezpośredni kontakt z fundacją.

– Jedna godzina w tygodniu wystarczy, aby zaistniało dobro. Każdy może zostać wolontariuszem i udzielać korepetycji w ramach Pogotowia Uczniowskiego. Wystarczy przyjść do nas osobiście lub skontaktować się z nami telefonicznie, aby dograć szczegóły. Każdy może zadeklarować się z kiedy i z jakich przedmiotów może służyć innym pomocą – mówią w fundacji.

Zarówno wolontariusze, jak i osoby potrzebujące wsparcia w nauce, mogą zgłaszać się do siedziby fundacji, która mieści się przy pl. Św. Macieja 5a. Szczegółowych informacji można także uzyskać pod numerem telefonu 71 321 01 77 (od 15.30).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama