wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Zimowe półkolonie we Wrocławiu. Gdzie można dołączyć na drugi turnus?
Uczestnicy półkolonii w Aquaparku fot. Aquapark Wrocław
Uczestnicy półkolonii w Aquaparku

W poniedziałek (22 stycznia) rozpoczął się drugi tydzień ferii zimowych na Dolnym Śląsku. Gdzie we Wrocławiu można dołączyć na półkolonię w trakcie trwania drugiego turnusu? Sprawdziliśmy – są trzy opcje do wyboru!

Reklama

Gdzie można dołączyć na drugi turnus półkolonii?

Wodne ferie w Aquaparku

AquaFerie organizowane przez Aquapark Wrocław (przy ul. Borowskiej) prowadzone są pod opieką profesjonalnych animatorów. Dzieci w wieku 7-12 lat można zapisywać na dowolną liczbę dni.

Jeden dzień AquaFerii kosztuje 249 złotych. W cenie jest pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i podwieczorek. Obecnie trwa drugi tydzień półkolonii i wciąż można dołączyć - nawet na jeden dzień! Zapisy na stronie internetowej.

Sportowo w Spartanie

W Spartanie wciąż można dopisać dziecko na półkolonię pływacko-łyżwiarską, która odbywa się przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu. Zajęcia są dla dzieci w wieku 6-14 lat i trwają od godz. 07:30 do 16:30. W ofercie:

  • 2 razy dziennie nauka i doskonalenie pływania (pływalnia kryta),
  • 1 godzina dziennie nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach (lodowisko Orbita),
  • gry i zabawy sportowe,
  • wykwalifikowana kadra instruktorska,
  • śniadania, obiady.

Szczegóły na stronie internetowej.

Egzotycznie w ZOO

Wrocławskie zoo nie organizuje typowych półkolonii, ale zaprasza na specjalne zajęcia edukacyjne pod nazwą „Egzotyka na talerzu”. Zajęcia będą trwały do 26 stycznia. To oferta dla wszystkich chętnych, również dorosłych.

Przez 75 minut będzie można dowiedzieć się szczegółów nt. żywienia zwierząt w zoo. Edukatorzy wraz z opiekunami opowiedzą, jakie specjały do jedzenia dostają ich podopieczni, a także pomogą przygotować porcję smakołyków.

W zajęciach mogą wziąć udział osoby od ukończonego 5-go roku życia, ilość miejsc w grupie ograniczona do 20 osób. Bilety kupuje się online przez stronę internetową. Tam również można zobaczyć czy jest dostępne miejsce na interesujący nas dzień.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl