wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Zaginął 22-letni Radek Grzybowski
Zaginiony Radek Grzybowski z Wrocławia materiały rodziny zaginionego
Zaginiony Radek Grzybowski z Wrocławia

W noc sylwestrową w centrum Wrocławia, w rejonie placu Grunwaldzkiego - Rynku zaginął 22-letni Radek Grzybowski. Ojciec prosi w social mediach o pomoc w poszukiwaniach oraz wszelkie informacje związane z zaginięciem syna. Podaje też jego rysopis.

Reklama

Podczas Sylwestra, w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia zaginął 22-letni Radek Grzybowski - informuje na Facebooku ojciec mężczyzny. Zaginiony mógł być ostatnio widziany w centrum Wrocławia - w okolicy mostu Grunwaldzkiego - Rynku.

Rysopis zaginionego Radka Grzybowskiego z Wrocławia

  • Wzrost ok. 188 cm,
  • średniej budowy ciała,
  • włosy ciemny blond.

Mężczyzna ubrany był w zieloną kurtkę z kapturem typu parka, czarną bluzę z kapturem, czapkę, czarne rękawiczki, szare buty, na szyi na rzemyku miał czarną zawieszkę w kształcie trójkąta.

"Proszę Wszystkie osoby, również anonimowo, o przekazywanie informacji mogących mieć związek z zaginięciem. Kontakt z każdym komisariatem policji lub prowadzącym KP Wrocław-Rakowiec" - pisze na Facebooku ojciec zaginionego.

Poszukiwania zaginionego we Wrocławiu

Przypomnijmy, że w noc sylwestrową wrocławskie służby dostały zgłoszenie, że z mostu Grunwaldzkiego do Odry wpadł mężczyzna lub nawet dwóch. Zgłoszeń na numer 112 było kilka i różne opisy zdarzenia. W tej okolicy rozpoczęcie Nowego Roku świętowało wiele osób. Ratownicy w rzece nikogo nie znaleźli. Poszukiwania prowadzone były również dzisiaj (2 stycznia) z udziałem sonaru, ale nie przyniosły efektu. Akcja będzie kontynuowana. 

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl