wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Wrocławskie Morsy dla WOŚP. Kąpali się i pomagali na Morskim Oku

Do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyły też Wrocławskie Morsy, które zimnej kąpieli zażywały w niedzielę (28 stycznia) na Morskim Oku. Nie trzeba było od razu wskakiwać do lodowatej wody. Można też było upiec ciasto i tak wesprzeć cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie zdjęcia z morsowania.

Reklama

Trwa Finał WOŚP 2024. W tym roku dochód ze zbiórki będzie przekazany na pomoc dla szpitali z oddziałami pulmonologicznymi, walczącymi z chorobami płuc. Hasło przewodnie to "Wszystko gra OK!"

W niedzielę pogoda we Wrocławiu dopisała, nad miastem zaświeciło piękne słońce. W Finale WOŚP bierze udział wielu mieszkańców. Do akcji dołączyły też Wrocławskie Morsy, które ochoczo wskoczyły do lodowatej wody na Morskim Oku przy ul. Chopina. 

Zobaczcie zdjęcia z morsowania dla WOŚP na Morskim Oku.

Ci, którzy tylko im kibicowali, mogli wziąć udział w kiermaszu i wielu innych atrakcjach. Była sauna, joga śmiechu, aqua-aerobik, jajecznica ze 150 jaj i kiełbaski z ogniska. 

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl