wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 23°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Tłumy bawiły się na placu Wolności. Wrocławska Potańcówka w rytmie hitów lat 90.

Paulina Falkiewicz,
9 lipca bawiliście się na potańcówce w rytmach latino. Zobaczcie zdjęcia! fot. Grzegorz Rajter
9 lipca bawiliście się na potańcówce w rytmach latino. Zobaczcie zdjęcia!

Jeszcze do godz. 23.00 na placu Wolności trwa Wrocławska Potańcówka, na którą zaprasza Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Tym razem tematem przewodnim są popowe lata 90. – Nie może was zabraknąć – nadrabiamy zaległości po ostatniej potańcówce, która została odwołana przez pogodę – zapowiadają organizatorzy.

Reklama

Wrocławska Potańcówka pod gołym niebem

Każda z imprez ma inny motyw przewodni. Tym razem jest to muzyka popowa z lat 90. O dobór utworów  zadba DJ Ewelina GRA, którą znajdziemy m.in. na Facebooku. Jak zawsze – muzyka będzie dopasowywana do upodobań tańczących.

Wrocławska Potańcówka – popowe lata 90.

Wrocławska Potańcówka – popowe lata 90.

Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Podczas potańcówki towarzyszą instruktorzy ze studia tańca La Rosa Negra, którzy uczą kilku kroków i zachęcają uczestników do wspólnej zabawy.

Na potańcówkach każdy jest mile widziany, pamiętajmy jednak o zasadach bezpieczeństwa. Prosimy, by zwierzęta (szczególnie psy) pozostawić w domu. Nie będzie możliwości, by znalazły się na terenie potańcówki. Ochrona będzie także mogła sprawdzić czy we wnoszonych torbach nie ma alkoholu
Dorota Feliks, dyrektor Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego

Nieodłącznymi elementami dobrej zabawy są słynne kawałki z układami tanecznymi. Wśród nich: Macarena, Asereje i Jerusalema.

Terminy i tematy potańcówek we Wrocławiu

Wszystkie taneczne imprezy odbędą się na pl. Wolności:

W jakich godzinach Wrocławska Potańcówka?

Potańcówka potrwa od 18.00 do 23.00. Dla uczestników przygotowano strefę gastronomiczną z foodtruckami oraz z miejscem do odpoczynku. Można również napić się darmowej wody dostępnej przy stoisku MPWiK.

Dzięki współpracy z fundacją „Niepełnosprawni Stabłowice i Przyjaciele” w części terenu potańcówki wydzielono otwartą strefę dla osób z niepełnosprawnościami. Oprócz miejsca do zabawy znajdą się tam ławki i toaleta przystosowana do ich potrzeb.

Na spragnionych chwili wytchnienia czeka strefa relaksu www.wroclaw.pl. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl