3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [30.11.2022]
„Wrocław.pl na dzień dobry” www.wroclaw.pl
„Wrocław.pl na dzień dobry”

W najnowszym odcinku „Wrocław.pl na dzień dobry” świeża dawka newsów z miasta (player znajduje się na samym dole pod tekstem). Już dzisiaj o 20.00 mecz Polska - Argentyna, na wroclaw.pl przypomnimy, gdzie można obejrzeć środowy pojedynek. Opublikujemy dzisiaj również listę miejsc, zwanych Przystankami Ciepła, gdzie od jutra będzie można się ogrzać i wypić herbatę. Dzisiaj też jest ostatni dzień głosowania na Młodzieżowe Słowo Roku 2022, zobaczcie jakie słowa walczą o ten tytuł w tym roku.

Przywitaj dzień z „Wrocław.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Mistrzostwa FIFA 2022: dzisiaj mecz Polska - Argentyna

Już dzisiaj mecz, na który wszyscy fani piłki nożnej w Polsce czekali 36 lat. Wieczorem, o godzinie 20.00 Robert Lewandowski i spółka zmierzą się z Argentyną w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Polacy po dwóch spotkaniach, z dorobkiem 4 punktów, są liderami grupy C i mają niepowtarzalną szansę, aby pierwszy raz od 1986 r. awansować do 1/8 finału mundialu. Aby osiągnąć ten cel wystarczy nam nawet remis, a i porażka nie przekreśli zupełnie naszych szans. Na wroclaw.pl przypominamy, gdzie możecie oglądać środowy pojedynek we Wrocławiu i jakie historyczne mecze Polacy rozgrywali właśnie z Argentyną.

Przystanki Ciepła we Wrocławiu

Przystanki Ciepła- to 17 miejsc, m.in. w filiach bibliotek, Centrach Aktywności Lokalnej, instytucjach kultury czy placówkach fundacji, które miasto we współpracy z organizacjami pozarządowymi utworzyło dla potrzebujących osób mających problem z ogrzaniem własnego mieszkania. Dziś na wroclaw.pl dowiecie się, w których miejscach, od 1 grudnia będzie można się ogrzać i wypić herbatę.

Ostatni dzień głosowania na Młodzieżowe Słowo Roku 2022

Łymyn, naura, odklejka a może onuca? Na wroclaw.pl przypominamy, że dzisiaj ostatni dzień głosowania na Młodzieżowe Słowo Roku 2022. W szranki stanęło 20 słów. Rozstrzygnięcie plebiscytu poznamy już na początku grudnia.