3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław (21-22.01.2023)
„Wrocław.pl na dzień dobry”. www.wroclaw.pl
„Wrocław.pl na dzień dobry”.

W najnowszym odcinku „Wrocław.pl na dzień dobry” świeża dawka newsów z miasta (player znajduje się na samym dole pod tekstem).

Przed nami kolejny weekend we Wrocławiu. Co ciekawego dzieje się w naszym mieście i gdzie warto się wybrać? Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Dzień Babci i Dziadka 2023 we Wrocławiu! Wydarzenia do końca stycznia

W ten weekend święto babć i dziadków! We Wrocławiu z tej okazji zaplanowano wydarzenia i atrakcje. Imprezy odbędą się w sobotę i niedzielę (21 i 22.01.23.), ale również później. Zobaczcie na www.wroclaw.pl miejskie wydarzenia na Dzień Babci i Dziadka 2023. Wśród nich karnawał, spektakl, koncert, bal, ale także spotkania i badania profilaktyczne.

Spacer w milionie świateł z babcią i dziadkiem w Lumina Park Wrocław

Dzień Babci i Dziadka wśród światła i dźwięku. Organizatorzy Lumina Park w Zamku Topacz szykują promocję i weekend pełen atrakcji! W weekend 21-22 stycznia Lumina Park zaprasza do wspólnego spaceru w milionie świateł z dziadkami.

Przyjdź i porozmawiaj o przyszłości Wrocławia – Strefa parkowania

Jaką przyjąć strategię dla zieleni miejskiej: tworzyć liczne parki kieszonkowe czy raczej wrocławski Central Park? Jaka będzie przyszłość miejskich zabytków? Czy Strefa Płatnego Parkowania powinna objąć całe miasto? Przyjdź w tę sobotę (21 stycznia) na debatę i weź udział w dyskusji o przestrzeni miejskiej Wrocławia. Szczegóły na www.wroclaw.pl.

Ekostraż zaprasza na kolejny dzień otwarty! Poznaj psiaki do adopcji i zobacz, jak możesz pomóc

W niedzielę, 22 stycznia Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ zaprasza na pierwszy w 2023 r. dzień otwarty! Będzie to doskonała okazja, żeby poznać psy do adopcji i zaoferować im dom. Chętni będą mogli również dowiedzieć się, jak zostać wolontariuszem Ekostraży. Początek o godz. 11.00 przy ul. Miłoszyckiej 67. Warto się wybrać!

Pokonaj smoka i rusz w międzygalaktyczną podróż. RPG w Mediatece

Mroczne rytuały, walka ze smokami i podróże kosmiczne na pokładzie USS Enterprise ze Star Treka, a wszystko to w samym sercu Wrocławia! W najbliższą sobotę Mediateka i Otwarte Opcje Fantastyczne zapraszają na sesje gier fabularnych (RPG) i prelekcje na ich temat. Sprawdź szczegóły na www.wroclaw.pl.

WKS Śląsk Wrocław vs. Legia Warszawa

Kolejny hit w Energa Basket Lidze przed nami! Finaliści poprzedniego sezonu, WKS Śląsk Wrocław i Legia Warszawa, zmierzą się przeciwko sobie już 21 stycznia o godzinie 17:30 w Hali Stulecia.

Zobaczcie jak wrocławscy uczniowie bawią się na studniówkach

Wrocławscy uczniowie bawią się na studniówkach. Szykowne stroje, polonez, wystrzałowa zabawa. Zdjęcia zobaczycie na www.wroclaw.pl.