4. Wigilijne spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia
Spotkanie wigilijne dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia www.wroclaw.pl / Oleksandr Poliakovsky
Spotkanie wigilijne dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia

Wigilijne spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia to już tradycja. W tym roku funkcję gospodarza przyjęło VII Liceum Ogólnokształcące.

W spotkaniu dyrektorów wrocławskich szkół ponadpodstawowych uczestniczyło kilkudziesięciu pedagogów. Władze miasta reprezentowali: Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, i wiceprezydent miasta Renata Granowska oraz Włodzimierz Patalas, sekretarz miasta.

Obecni byli również: Jarosław Delewski, dyrektor Departamentu Edukacji oraz Marcin Miedziński, zastępca dyrektora Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych UMW.

Wydarzenie uświetnił występ szkolnego zespołu wokalnego.

Źródło: materiały prasowe