4. Tylko do 7 kwietnia Wesołe Miasteczko przy Tarczyński Arena Wrocław. Zobaczcie, jakie są atrakcje
Rollercoaster Dragon w wesołym miasteczku przy stadionie fot. mat. Tarczyński Arena Wrocław
Rollercoaster Dragon w wesołym miasteczku przy stadionie

Już ruszyło! Na parkingu stadionu przy ul. Królewieckiej pojawiło się Wesołe Miasteczko. W ofercie są propozycje nie tylko dla najmłodszych, ale także dla całych rodzin. Zobaczcie, z jakich atrakcji możecie skorzystać.

Dla maluchów – Bajkowa Karuzela Wenecka czy dmuchane zamki. Dla rodzin – Koło Młyńskie, z którego można obejrzeć panoramę okolicy, ale też Latające Słonie Dumbo. No i dla tych najbardziej odważnych – trampoliny Euro-Bungee, a zwłaszcza Joker Booster (potężne ramię o średnicy 40 m poruszające się z prędkością niespełna 100km/h).

To tylko niektóre atrakcje, jakie znajdziecie w Wesołym Miasteczku przy Tarczyński Arena Wrocław. Można zaplanować tu sobie wiosenny piknik, a po zabawie i wielu wrażeniach jeszcze coś przekąsić (w ofercie Retro IceCream Cafe są nie tylko mrożone kawy z lodami, czy uwielbiane przez dzieci gofry, ale i mrożone slushy).

Z oferty Wesołego Miasteczka skorzystacie tylko do 7 kwietnia.

Wesołe Miasteczko przy Tarczyński Arena Wrocław – godziny otwarcia

• Poniedziałek-piątek: 16.00-21.00
  • Weekendy i Święta: 12.00-21.00

Wesołe Miasteczko przy Tarczyński Arena Wrocław – cennik atrakcji