°C Pogoda we Wrocławiu

4. Nowa letnia miejscówka na dachu w centrum Wrocławia – otwarcie już w sobotę, 17 czerwca
Wdech/wydech w budynku Concordia Design mat. pras.
Wdech/wydech w budynku Concordia Design

Na Wyspie Słodowej, a dokładnie na dachu budynku Concordia Design swoją letnią działalność rozpoczyna Wdech/Wydech. Czekają tu na Was m.in. koncerty z muzyką na żywo, całonocne imprezy z zagranicznymi i lokalnymi DJ'ami, kino letnie czy pokazy teatralne – a to wszystko z przepięknym widokiem na Wrocław! Otwarcie już w tę sobotę, 17 czerwca. Przyjdźcie koniecznie!

Nowa miejscówka z widokiem na miasto

Wdech/Wydech to wyjątkowa przestrzeń, która znajduje się na dachu budynku Concordia Design w samym centrum Wrocławia. Brand zajął miejsce niegdyś funkcjonującego klubu nocnego Figle. Teraz ta miejscówka nabierze zupełnie nowego, nocnego charakteru. Będzie bardziej roztańczona i klimatyczna. Oficjalne otwarcie już w tę sobotę – 17 czerwca.

Na dachu odbywać się będą liczne wydarzenia kulturalne, m.in. koncerty z muzyką na żywo, całonocne imprezy z DJ'ami i artystami, pokazy filmowe czy spektakle teatralne.

Jednym z najmocniejszych punktów programowych Wdech/Wydech są imprezy weekendowe, na które zapraszani będą artyści z kraju i świata. W każdy piątek przestrzeń zamieni się w parkiet dla miłośników popowych brzmień, a w soboty stanie się w elektroniczną stolicą Wrocławia i zachęci muzycznych nomadów do bujania się w rytmie ciepłych house’owych beatów.
Wdech/Wydech

Nie można zapomnieć o klimatycznym wnętrzu tego lokalu, które łączy w sobie miłość do natury, polnych kwiatów oraz zapachów lata z miejską tkanką. Są tutaj świeże kwiaty, kolorowe plakaty, a także drinki na bazie świeżych ziół rosnących na ogromnej zielonej ścianie – mieści się tu największy ogród wertykalny w Polsce. To również idealne miejsce, aby usiąść, odpocząć i podziwiać zachody słońca z przepięknym widokiem na miasto.

W jakich godzinach można przyjść?

Wdech/Wydech na Wyspie Słodowej będzie można odwiedzić od poniedziałku do piątku od godz. 15:00, a w soboty i niedziele od godz. 12:00. Wstęp na wydarzenia biletowany  szczegóły przeczytacie na facebooku.

Najbliższe weekendowe wydarzenia:

• 17 czerwca  oficjalne otwarcie: Carbon Silesia Festival B4 Party / Fort Romeau, Last Robots, Robsessive;
  • 23 czerwca – Novika & Lex, Harper;
  • 24 czerwca – Sfinks na dachu / Vacos, John Waiter.
Koncerty na żywo, które odbywać się będą cyklicznie w środy:
  • 21 czerwca  koncert Pauliny Przybysz (koncert darmowy);
  • 28 czerwca – koncert zespołu Resoraki (koncert darmowy);