4. Kolejny dzień trwają poszukiwania matki z synkiem
Kolaż zdjęć, na dużym łódź WOPR, na małym poszukiwana Adila Mehdiyeva fot. WOPR, profil FB Gdziekolwiek jesteś
Kolaż zdjęć, na dużym łódź WOPR, na małym poszukiwana Adila Mehdiyeva

Od niedzieli 17 grudnia rodzina nie ma kontaktu z 28-letnią Adilą Mehdiyevą, obywatelką Azerbejdżanu, która od roku pracuje i mieszka we Wrocławiu z dwumiesięcznym synkiem. Policja, WOPR już trzeci dzień przeszukują Odrę. Na profilu „Gdziekolwiek jesteś” nadal alert „Uwaga, bardzo pilne. Realne zagrożenie dla zdrowia lub życia”.

Zaginiona matka i dziecko – trwają poszukiwania na Odrze

Adila Mehdiyeva to obywatelka Azerbejdżanu, a od ponad roku mieszka i pracuje we Wrocławiu.

W poniedziałek 17 grudnia ok. godziny 19.00 wyszła ze swojego miejsca zamieszkania przy ulicy Sikorskiego 7k (Stare Miasto) zabierając ze sobą dwumiesięcznego synka. Nie nawiązała już żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Kobieta ma epizody depresyjne, może potrzebować pilnej pomocy medycznej. Adila Mehdiyeva mówi słabo w języku polskim, porozumiewa się w języku angielskim.

Sprawą zaginięcia Adili Mehdiyevej zajmuje się komisariat policji Stare Miasto. Poszukiwania na Odrze trwają od poniedziałku 18 grudnia, a zaangażowane są służby – WOPR, Policja Wodna, strażacy ze Specjalistycznej Jednostki Ratownictwa Wodnego JRG-1 we Wrocławiu oraz Wodna Służba Ratownicza.

W środę (20 grudnia) poszukiwania są prowadzone w rejonie mostu Milenijnego w ok. ulicy Celtyckiej.

Rysopis zaginionej Adili Mehdiyevej

• Wzrost: około 170 cm
  • Włosy: ciemny blond z pasemkami, za ramiona.
  • Szczupłej budowy ciała.

Brak informacji dotyczących ubioru zaginionej oraz dziecka, kobieta nie zabrała wózka dziecka. Jej telefon pozostaje nieaktywny od dnia zaginięcia.

Zaginiona Adila Mehdiyeva – zadzwoń, jeśli ją widziałeś

Ktokolwiek widział lub wie coś o losach zaginionej i jej synka, proszony jest o niezwłoczny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel. 47 871 31 31 bądź najbliższą jednostką policji. Można też zadzwonić na alarmowy numer telefonu 112 na terenie całego kraju.