4. Trwa rekrutacja na zajęcia judo dla dzieci we Wrocławiu

Wraz z nowym rokiem szkolnym klub sportowy Judo Tigers otworzył nabór na zajęcia judo dla dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska. Na terenie Wrocławia zajęcia są prowadzone w pięciu lokalizacjach.

Klub sportowy Judo Tigers w obecnym sezonie prowadzi zajęcia w szkołach i ośrodkach sportowych w dzielnicach: Grabiszyn, Złotniki, Stare Miasto, Zakrzów oraz Leśnica.

– Chcemy pokazać dzieciom i rodzicom, że judo to świetna zabawa. Wpływa zarówno na sprawność fizyczną, ale też kształtuje charakter, samodyscyplinę i zdolność koncentracji przydatną podczas lekcji. Na naszych zajęciach rozwijamy umiejętności sportowe poprzez zabawę, a nie rywalizację – mówi Michał Zamęcki, założyciel i jeden z trenerów Judo Tigers.

Jak się zapisać?

Zajęcia w stolicy Dolnego Śląska odbywają się w pięciu miejscach: w Szkole Podstawowej nr 51 (ul. Eluarda 51-55), SP nr 24 (Częstochowska 14), SP nr 109 (Inżynierska 54) oraz w hali KS Gwardia (ul. Krupnicza 15) i w City Sports Fitness (ul. Zakrzowska 21).

– Każdy może przyjść w wybranym przez siebie terminie i spróbować swoich sił w judo na specjalnie przygotowanej macie. Rodzice będą mieli również okazję zadać pytania trenerom i dowiedzieć się więcej na temat treningów. Dla każdego nowego zawodnika pierwsze zajęcia są bezpłatne – dodaje założyciel Judo Tigers.

Zajęcia judo dla dzieci i młodzieży – Judo Tigers

Zajęcia sportowe / Dla dzieci / Zajęcia dla dzieci
Termin 1 września 2018 00:00

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Dokładny harmonogram zajęć w każdym miejscu dostępny jest na stronie internetowej klubu. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu: 695 595 548.

Sport i zabawa pod okiem mistrzów na Dolnym Śląsku

Judo Tigers to dziecięcy klub sportowy judo, działający na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości od 2010 roku. Młodzi judocy w wieku 4-16 lat trenują pod okiem medalistów Mistrzostw Polski, którzy stawiają na rozwijania pasji sportowej poprzez zabawę.

Przedstawiciele klubu prowadzą zajęcia także w innych miejscowościach na Dolnym Śląsku, m.in. w Oleśnicy, Oławie, Dobroszycach, Marcinkowicach, Strzelinie, Kobierzycach czy Lutyni. Dzieci i młodzież ćwiczą w grupach wiekowych o różnych poziomach zaawansowania. – Istotą treningów jest ogólny rozwój i sprawność fizyczna, ale też kształtowanie charakteru i szacunku do przeciwnika – podkreśla Michał Zamęcki.