4. Sprawdź, co dzieje się w ten weekend we Wrocławiu
Para na spacerze / zdjęcie ilustracyjne fot. shutterstock
Para na spacerze / zdjęcie ilustracyjne

Ostatni weekend marca to dla większości z nas czas przygotowań do Wielkanocy. Jeśli jednak znajdziecie trochę czasu wolnego, albo będziecie chcieli na chwilę wyrwać się od gotowania czy sprzątania – sprawdziliśmy, co dzieje się we Wrocławiu.

Piątek, 29 marca

Jarmark produktów włoskich

Wyborna oliwa z oliwek, makarony, suszone pomidory, delikatne szynki i sery z dodatkami – to tylko przykłady przysmaków z południa Europy, których będzie można skosztować we Wrocławiu. Od piątku (29 marca) do niedzieli (7 kwietnia) na placu przy katedrze św. Marii Magdaleny pojawi się lubiany przez mieszkańców Jarmark Produktów Włoskich.

• Godzina: 10:00-20:00

Sobota, 30 marca

Wystawa The Mystery of Banksy – A Genius Mind

W hali IASE przy ul. Wystawowej we Wrocławiu w połowie marca rozpoczęła się wystawa na podstawie sztuki ulicznej światowej sławy artysty, Banksy'ego. Zobaczymy ponad 150 motywów sztuki ulicznej w formie graffiti, rzeźby, instalacji wideo i wydruków. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, w sobotę (30 marca) będzie okazja. Więcej informacji tutaj.

• Godzina: 10:00-20:00

Wesołe miasteczko pod stadionem Tarczyński Arena

We Wrocławiu przy Tarczyński Arena (parking od ul. Królewieckiej) pojawiło się Wesołe Miasteczko, a w jego ofercie wiele atrakcji dla całych rodzin.

• Godzina: 12:00-21:00

Karaoke w Hali Świebodzki

W każdą sobotę Hala Świebodzki przy pl. Orląt Lwowskich zaprasza wszystkich na karaoke. To wieczór pełen emocji, rywalizacji i nagród!

• Godzina: 20:00-00:00

Niedziela, 31 marca

„Opowieści z dreszczykiem" – wieczorne zwiedzanie Wrocławia

Wycieczka z przewodnikiem jedną z najpiękniejszych widokowo tras turystycznych po Starym Mieście: Rynek, Dzielnica Żydowska, Wzgórze Liebicha, Promenada nad Odrą i widok na Ostrów Tumski. Usłyszycie mnóstwo ciekawych historii i niesamowitych opowieści. Poznacie nieznane zaułki miasta i jego tajemnicze wydarzenia. Na trasie będą dwa punkty widokowe na oświetlony Wrocław. Sympatycznie i z poczuciem humoru. Dla dorosłych i dla dzieci. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, szczegóły tutaj.

• Godzina: 18:00