4. Stadion Wrocław w liczbach [INFOGRAFIKA]

Stadion Wrocław podsumował kolejny rok działalności. Zobaczcie na czytelnej infografice dane dotyczące funkcjonowania stadionu.

Rodzinny weekend na Stadionie Wrocław

Podczas weekendu 17-18 lutego każda rodzina znajdzie coś dla siebie. Będą to ostatnie dni Wystawy Budowli z Klocków LEGO. Będzie można też uczestniczyć w zwiedzaniu stadionu z przewodnikiem

Rodzinny weekend na Stadionie Wrocław

Eventy / Spacery i wycieczki / Targi
Termin od 17 lutego 2018 do 18 lutego 2018

Mamaville – Targi dla mamy i dziecka

Po raz szósty we Wrocławiu i po raz pierwszy na Stadionie Wrocław, będzie okazja spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa, w jednym miejscu.

Mamaville – Targi dla mamy i dziecka

Targi
Termin 18 lutego 2018 od 10:00 do 17:00

Polska vs. Nigeria