wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Edukacja
  4. Aktualności z edukacji
  5. Spotkanie z Zajączkiem w „Tęczowej Polance”
Kliknij, aby powiększyć
Przedszkolaki z „Tęczowej Polanki” fot. Magdalena Pasiewicz
Przedszkolaki z „Tęczowej Polanki”

Ale to był fajny dzień! W Przedszkolu nr 149 „Tęczowa Polanka” przy ul. Obornickiej we Wrocławiu po raz drugi zostało zorganizowane przedświąteczne Spotkanie z Zajączkiem. Dzieci malowały, śpiewały, tańczyły i szukały ukrytych na terenie przedszkola kolorowych pisanek. Uśmiechy nie schodziły im z buziek, zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Gry, zabawy i wspólne szukanie pisanek

W Przedszkolu nr 149 przy ul. Obornickiej we Wrocławiu zawsze dzieje się coś ciekawego. Tym razem – w czwartek (28 marca) maluchy spędziły czas integrując się i bawiąc podczas Spotkania z Zajączkiem. 

Spotkanie z Zajączkiem Wielkanocnym jest czasem na zabawę integracyjną całego przedszkola. Dzieci mają kilka zadań do wykonania (praca plastyczna, piosenka lub wierszyk dla Zajączka, zabawy ruchowe), ale najważniejszą atrakcją jest poszukiwanie pisanek ze znaczkiem swojej grupy. Za wykonanie wszystkich zadań, cała grupa otrzymuje od Zająca wielką marchewę, w której ukryte są małe słodkości. Dzieci zabierają je do domu w specjalnie przygotowanych do tego koszyczkach.
Gabriela Kleczyńska, nauczycielka w Przedszkolu nr 149

– Przygotowania do tej imprezy trwały już od jakiegoś czasu, trzeba było przygotować dekoracje, dać nauczycielkom zadania z wyprzedzeniem, aby mogły spokojnie rozplanować pracę. Zawsze po takiej zabawie jestem zmęczona, ale szczęśliwa, jak widać ile radości sprawiają te momenty – dodaje pani Gabriela, która razem z panią Jadzią zorganizowały całe wydarzenie.

Więcej zdjęć zobaczcie w naszej galerii!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl