4. Noworoczne zniżki na atrakcje Tarczyński Areny
Wrocławianie na lodowisku Tarczyński Arena / zdjęcie ilustracyjne fot. Oleksandr Poliakovsky
Wrocławianie na lodowisku Tarczyński Arena / zdjęcie ilustracyjne

Tarczyński Arena Wrocław to przede wszystkim stadion piłkarski, jednak pełna pula atrakcji i aktywności na terenie obiektu jest dużo szersza. Najnowsza oferta połączonych zniżek obowiązuje przez cały styczeń i obejmuje: Muzeum Śląska Wrocław (wraz ze zwiedzaniem stadionu), Lodowisko Tarczyński Arena oraz Browar Stu Mostów – Sports Bar. Zobaczcie szczegóły!

Noworoczna oferta Tarczyński Areny

Aby skorzystać ze zniżek, należy najpierw udać się na stadionowe lodowisko, położone na drugim piętrze parkingu wielopoziomowego. Po okazaniu paragonu z lodowiska w kasie Muzeum Śląska Wrocław (położonej w Fan Shopie od stronu ul. Królewieckiej), można wziąć udział w zwiedzaniu stadionu połączonym z wizytą w muzeum w promocyjnej cenie biletu: normalnego za 25 zł (zamiast 35 zł), a ulgowego za 15 zł (zamiast 25 zł).

Na koniec, po przyjściu do Sports Baru z paragonem z lodowiska, oznaczonym pieczątką z muzeum, obowiązuje zniżka 10% na całą ofertę lokalu (z wyłączeniem dania tygodnia).

Godziny otwarcia stadionowych atrakcji

Lodowisko czynne jest:

• codziennie od godz. 9:00 do 22:00 (z przerwami na czyszczenie lodu, które odbywa się w dni powszednie w godzinach: 14:00-15:00 i 18:00-19:00; w weekendy 12:00-13:00, 16:00-17:00 i 19:00-20:00).

Muzeum Śląska Wrocław funkcjonuje:

• od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00,
  • w soboty i niedziele 11:00-19:00.

Browar Stu Mostów Sports Bar działa:

• od poniedziałku do czwartku od godz. 12:00 do 22:00 (kuchnia do 20:00),
  • w piątki i soboty od godz. 12:00 do północy (kuchnia do 22:00),
  • w niedziele od godz. 12:00 do 20:00.

Propozycja dnia na stadionie skierowana jest między innymi do mieszkańców województwa dolnośląskiego, w którym ferie zimowe 2024 przypadają właśnie na styczeń. Zgodnie z nazwą, akcja umożliwia tańsze spędzenie kilku godzin na Tarczyński Arenie. Poza ujętymi w ofercie atrakcjami, na stadionie funkcjonuje również Innovation Gym&Clinic, koszykarska Strefa Betonu, boiska ze sztuczną nawierzchnią czy tor kartingowy LeMans.

Źródło: materiały prasowe