Już miesiąc po zakończeniu przygody w talent show Ola zaprasza na premierę klipu do jej pierwszego singla pt. „Smartfon”:
Obejrzyj teledysk Oli Turoń
Redakcja www.wroclaw.pl
| aktualizacja: Oznaczenie "artykuł archiwalny" dodawane jest automatycznie dla artykułów starszych niż 5 lat. Zawarte w nich informacje mogą nie być aktualne.Ola Turoń była rewelacją ostatniego programu The Voice of Poland, w którym zafascynowała słuchaczy i trenerów wykonaniem utworu „Miód” z repertuaru Natalii Przybysz. Słowa uznania usłyszała od wszystkich jurorów – Marii Sadowskiej, Andrzeja Piasecznego, Edyty Górniak oraz Tomsona i Barona.
Reklama
Już miesiąc po zakończeniu przygody w talent show Ola zaprasza na premierę klipu do jej pierwszego singla pt. „Smartfon”:
Obejrzyj teledysk Oli Turoń
Bądź na bieżąco z Wrocławiem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!
Reklama