wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dziś protest branży weselnej

Branża weselna zapowiada protest, kótry rozpocznie się w południe, 3 lutego, na Placu Solidarności 1/3/5 we Wrocławiu. Podobne inicjatywy mają odbyć się w kilkunastu innych miejscach w Polsce. Protestujący chcą zwrócić uwagę rządu na ciężką sytuację zawodów związanych z branżą weselną.

Reklama

Jak piszą organizatorzy: "Naszym zadaniem jest zwrócenie uwagi na naszą branżę, podjęcie tematu uratowania naszych małych biznesów, dodanie otuchy tysiącom Par Młodych, które nie wiedzą co czynić w obecnej sytuacji. Te tematy zupełnie nie są w tej chwili brane przez polityków, dlatego sami musimy walczyć o zainteresowanie naszymi wielkimi problemami.

A jest nas wielu! sale, makijażyści, fryzjerzy, kosmetyczki, stylizacja paznokci, salony sukien i garniturów, cukiernie, animatorzy, dekoratorzy, floryści, kwiaciarnie, fotografowie, kamerzyści, zespoły, firmy atrakcji eventowych (fotobudki, prosecovany, fotolustra), wedding planerzy, dj-e, wodzireje, firmy cateringowe, pracownicy, firmy nagłośnieniowe, samochody na wynajem, firmy reklamowe-drukarskie, jubilerzy, wypożyczalnie dekoracji ślubnych, hurtownie spożywcze, hurtownie alkoholu, barmani. Tylko RAZEM jesteśmy w stanie o sobie przypomnieć!
Zapraszamy zatem wszystkich pracujących w branży weselnej, a także Młode Pary 2021 oraz 2022 by wspólnie, pokojowo, zamanifestować swoje niezadowolenie oraz przedstawić postulaty posłom opcji większościowej.

Organizatorzy przypominają o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz utrzymywaniu bezpiecznego dystansu 2m.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama