4. Premiery kinowe od 4 stycznia

W ten weekend pięć nowości na ekranach wrocławskich kin, a wśród nich nowy film Kingi Dębskiej „Zabawa, zabawa”, „Mój piękny syn” Felixa van Groeningena, czy hollywoodzki blockbuster „Bumblebee”.

W 2001 roku Francuzi wyprodukowali znakomity, choć mocno niedoceniony film „Vidocq”. Teraz bohatera (wzorowany na słynnym francuskim awanturniku, który został detektywem na przełomie XVIII i XIX wieku) znowu czeka wiele przygód w Paryżu, który w niczym nie przypomina dzisiejszego miasta romansów i mody. Obecnie w roli Vidocqa Gerarda Depardieu zastąpił Vincent Cassel. Widzów czeka kostiumowa uczta w tempie iście zabójczym.

5. Sekretny świat kotów

Sekretny świat kotów (dubbing)

Termin od 4 January 2019 do 10 January 2019

Miejsce Kino Helios Aleja Bielany

Zobacz

Jeśli myślicie, że znacie swoje futrzaki to czas zrewidować tą opinię. Historia małego Cape’a jest najlepszym przykładem. Wraz z ojcem ma świetnych właścicieli i wydawałoby się, że lepiej być nie może, ale dla Cape'a istnieje coś więcej niż domowy mir, a na spotkanie przygody pobiegnie z radością. Zwłaszcza jeśli usłyszał, że istnieje gdzieś kocia kraina.