– Pożar był w mieszkaniu na 6 piętrze. Dwie osoby trafiły do szpitala. Sytuacja jest już opanowana. Trwa oddymianie i przewietrzanie budynku – mówi w rozmowie z wroclaw.pl kapitan Damian Górka, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.
Trwają ustalenia przyczyny wybuchu pożaru.