3. Edukacja
  4. Aktualności z edukacji
  5. „Ogródki ze smakiem” − oddaj głos na wrocławskie przedszkole. Jak to zrobić? [SZCZEGÓŁY]
Dzieci w ogórku warzywnym / zdjęcie ilustracyjne fot. freepik
Dzieci w ogórku warzywnym / zdjęcie ilustracyjne

Przedszkole nr 104 „Na Misiowej Polanie”, przy ul. Niedźwiedziej we Wrocławiu bierze udział w konkursie „Ogródki ze smakiem”, w którym do wygrania jest ogródek warzywny. Przedszkole jest w pierwszej dziesiątce rankingu − zajmuje obecnie 2. miejsce, dlatego potrzebuje naszej pomocy. Jak oddać głos? Podpowiadamy!

„Ogródki ze smakiem” − zagłosuj na wrocławskie przedszkole!

Przedszkole nr 104 „Na Misiowej Polanie”, przy ul. Niedźwiedziej we Wrocławiu bierze udział w konkursie „Ogródki ze smakiem”. Do wygrania jest ogródek warzywny. Placówka zajmuje obecnie drugie miejsce, dlatego potrzebna jest nasza pomoc – wystarczy oddać głos!

Przedszkolny ogródek to miejsce, gdzie dzieci mogą zdobyć wiedzę i umiejętności ogrodnicze. Uczą się tam wysiewania i sadzenia roślin, dbania o nie, zbierania plonów, kompostowania oraz innych sezonowych prac.
czytamy na stronie organizatorów konkursu

W konkursie bierze udział 14 przedszkoli z Wrocławia, jednak tylko jedno (Przedszkole nr 104) znajduje się w pierwszej dziesiątce zestawienia:

• Przedszkole nr 104 „Na Misiowej Polanie” (ul. Niedźwiedzia),
  • Przedszkole nr 149 „Tęczowa Polanka” (ul. Obornicka),
  • Przedszkole „Bajkowa Przystań” (ul. Krakowska),
  • Przedszkole nr 122 „Wesoła Gromadka” (ul. Kłodnicka),
  • Przedszkole nr 140 „Pod Platanem” (ul. Nadbrzeżna),
  • Przedszkole Integracyjne nr 89 im. Juliana Tuwima (ul. Oporowska),
  • Przedszkole nr 124 im. Marii Konopnickiej (ul. Kopańskiego),
  • Przedszkole nr 126 „Różanka” (ul. Jugosłowiańska),
  • Przedszkole nr 41 im. Jana Pawła II (ul. Dobra),
  • Przedszkole nr 49 im. Tysiąclecia Miasta Wrocławia (ul. Borowska),
  • Przedszkole nr 87 „Wrocławskie Dzieciaki” (ul. Iwana Pawłowa),
  • Przedszkole „Leśne Zuchy” (ul. Swojczycka),
  • Przedszkole Cogito (ul. Monterska),
  • Przedszkole Specjalne „Wesołe Żabki” (ul. Zagaje).

Jak oddać głos na przedszkole?

Głosowanie trwa do 11 kwietnia. Co najważniejsze – można głosować codziennie. Wystarczy wejść w zakładkę z głosowaniem, następnie znaleźć wybrane przedszkole na liście zgłoszeń i potwierdzić oddanie swojego głosu za pomocą konta na facebooku.

Można również zeskanować aparatem w telefonie poniższy kod QR, który przekieruje do oddania głosu bezpośrednio na Przedszkole nr 104.