wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Naukowy piknik u Przyrodników. Dużo atrakcji w pięknym pałacowym parku
Kliknij, aby powiększyć
Kilkuletnia dziewczynka wpatrzona w model czaszki człowieka. Naukowy piknik u Przyrodników, Wrocław ul. Pawłowicka 91, 11.05.2024 Bartosz Mokrzycki
Kilkuletnia dziewczynka wpatrzona w model czaszki człowieka. Naukowy piknik u Przyrodników, Wrocław ul. Pawłowicka 91, 11.05.2024

Piękny pałacowy park, ciekawostki naukowe, gastronomiczne atrakcje. Warto zajrzeć dziś do parku mieszczącego się przy pałacu w Pawłowicach. Na co dzień to miejsce nie jest dostępne dla odwiedzających. Naukowy piknik u Przyrodników trwa w sobotę 11 maja do godziny 17.00.

Reklama

W programie m.in. warsztaty „Prozdrowotne właściwości mlecznych napojów fermentowanych” (godz. 15.00). Ponadto medycyna roślin, świat mikroorganizmów pod mikroskopem czy kiermasz ziół, kwiatów balkonowych i rozsad.

Przy ul. Pawłowickiej 91 nie zabrakło dziś także dmuchańców dla dzieci, rzemieślniczych serów, regionalnych produktów oraz stoiska przygotowanego przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Wrocławiu.

Na Naukowy piknik u Przyrodników, możecie dojechać autobusem linii 151. Dziś do godziny 18.00 będzie o kursować ze zwiększoną częstotliwością, co 15 minut.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl