4. Wakacje z Nasz Wrocław MAX. Korzystaj z miasta za darmo. Ile zaoszczędzisz?
Nasz Wrocław MAX. 5 atrakcji 285 zł taniej fot. Tomasz Hołod/www.wroclaw.pl
Nasz Wrocław MAX. 5 atrakcji 285 zł taniej

Z Nasz Wrocław MAX zwiedzisz z rodziną miejskie atrakcje o wiele taniej. Jak skorzystać z programu Nasz Wrocław MAX, kto może z niego skorzystać. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Przypomnijmy, że użytkownikiem Nasz Wrocław MAX może stać się każdy mieszkaniec, który rozlicza swój PIT, ma aktywny Status Podatnika i potwierdzi zameldowanie na pobyt stały we Wrocławiu.

Dzięki udziałowi w programie miejskim może korzystać za darmo z wielu atrakcji i zniżek. W ramach Nasz Wrocław MAX specjalną ofertę przygotowało ponad 60 partnerów na terenie całego miasta.

Nasz Wrocław MAX. Korzyści z programu

Rabaty otrzymasz w miejskich atrakcjach, instytucjach kultury, a także u prywatnych partnerów, czyli np. w restauracjach. Na liście znajdują się m.in.:

• ZOO Wrocław – darmowy bilet wstępu i 50 proc. zniżki na zakup rocznej karty
  • Aquapark Wrocław – dwa darmowe bilety wstępu (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej) oraz możliwość zakupu rocznego karnetu VIP tańszego o 50 proc.
  • WKS Śląsk Wrocław – dwa darmowe bilety wstępu na mecz piłkarski (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Panthers Wrocław – dwa darmowe bilety wstępu na mecz futbolu amerykańskiego (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Tarczyński Arena Wrocław – dwa darmowe bilety na zwiedzanie stadionu dla osoby dorosłej (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Gwardia Wrocław – dwa darmowe wejścia na mecz siatkówki (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Volley Wrocław – dwa darmowe wejścia na mecz siatkówki (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Wrocławski Klub Koszykówki Wrocław – dwa darmowe wejścia (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Ślęza Wrocław – dwa darmowe wejścia na mecz koszykówki (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • WCT Spartan – dwa darmowe wejścia na siłownię (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Pływalnie Orbita – 1-godzinne wejście dla osoby dorosłej
  • Hydropolis – dwa darmowe wejścia (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej), zniżka na bilet wstępu w wysokości 25 proc.
  • Hala Stulecia – dwa darmowe bilety wstępu na zwiedzanie Visitor Center (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Centrum Historii Zajezdnia – dwa darmowe wejścia na wystawę główną „Wrocław 1980-2016” (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Vertigo Jazz Club – dwa darmowe wejście na koncert (1 dla użytkownika + 1 dla osoby towarzyszącej)
  • Miejskie instytucje kultury (centra kultury, teatry) – 30 proc. zniżki.

Nasz Wrocław MAX. 5 atrakcji 285 zł taniej

Z darmowych atrakcji można korzystać raz na 365 dni. Trzyosobowa rodzina (dwóch dorosłych plus 8-letnie dziecko) odwiedziła wrocławski aquapark, Hydropolis, Tarczyński Arenę, zoo i Centrum Historii Zajezdnia. Bez programu Nasz Wrocław MAX zapłaciłaby za bilety wstępu 477 złotych, tymczasem dzięki temu, że jeden z członków rodziny jest użytkownikiem programu miejskiego – 192 zł, czyli o 285 zł taniej.

– To duża ulga dla budżetu domowego, tym bardziej teraz, gdy wszystko podrożało przez inflację. Na pewno jeszcze skorzystamy z innych atrakcji – zapowiada pani Ela, mama 8-letniego Tymka.

Szczegóły i instrukcję, jak dołączyć do programu, znajdziesz na www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw