Nasz Wrocław MAX. Nowe zniżki w programie Nasz Wrocław. Kto i jak może skorzystać

Nasz Wrocław MAX to korzyści dla osób płacących podatki we Wrocławiu i tutaj zameldowanych fot. Tomasz Hołod/www.wroclaw.pl

Status Nasz Wrocław MAX to dodatkowe zniżki, darmowe wejścia z osobami towarzyszącymi i unikatowe oferty specjalne dla użytkowników posiadających aktywny Status Podatnika. Aby skorzystać z oferty, należy być zameldowany na stałe we Wrocławiu. Sprawdź, jak dołączyć i korzystaj z Wrocławia na maxa.

Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Dla kogo program Nasz Wrocław MAX

Aby korzystać z Nasz Wrocław MAX, należy posiadać aktywny Status Podatnika w programie Nasz Wrocław oraz dodatkowo potwierdzić fakt zameldowania we Wrocławiu. Po spełnieniu tych wymogów, Status Nasz Wrocław MAX zostanie przypisany do konta użytkownika.

Zameldowanie – dlaczego to takie ważne?

Zgodnie z literą prawa i ustawą o ewidencji ludności każdy z mieszkańców powinien być zameldowany i powinien tego dokonać na osiedlu, na którym na co dzień mieszka.

Od wielu lat prowadzimy akcje, które zachęcają do płacenia podatków w naszym mieście. Aplikacją, która spaja je wszystkie to system Nasz Wrocław. Mamy w nim zarejestrowanych ponad 200 tys. osób.
Marcin Urban, skarbnik miasta Wrocław

Ilu mieszkańców we Wrocławiu?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez MPWiK na podstawie zużycia wody  koniec roku 2021 Wrocław zamieszkuje 825 000 mieszkańców. Jednocześnie na pobyt stały i tymczasowy oficjalnie zameldowanych było 606 086 osób. To blisko 220 tysięcy różnicy.

Jeśli porównamy dane dotyczące zużycia wody z liczbą osób, które są zameldowane we Wrocławiu, jasno wynika, że około 200 tys. osób mieszka, ale nie jest zameldowanych w naszym mieście.
Przemysław Gałecki, dyrektor wydziału komunikacji społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Najwięcej i najmniej meldunków stałych

Tymczasowych

Najmniejsza liczba meldunków na czas stały. Pamiętajmy, że o liczbie meldunków decyduje także po prostu wielkość osiedla.

Co mówią dane GUS

Wg przelicznika GUS statystycznie 1 mieszkanie zamieszkują we Wrocławiu  2,26 osoby. Wg tych danych Tarnogaj z 7819 mieszkaniami powinno zamieszkiwać ok. 20 tys mieszkańców , a zameldowanych jest  8261 osób.

Co wynika z tych danych:

Nasz Wrocław MAX czyli poznaj MAX korzyści

Większe zniżki, dodatkowe darmowe wejścia do miejskich atrakcji z osobami towarzyszącymi, nowi partnerzy, a także oferty specjalne, których nie znajdziesz nigdzie indziej – to właśnie zyskasz dzięki dołączeniu do Nasz Wrocław MAX.

W ramach Nasz Wrocław MAX specjalną ofertę zniżkową przygotowało ponad 60 partnerów na terenie całego miasta.

Uczestnicy programu, którzy mają Status Podatnika i aktywują Nasz Wrocław MAX, mogą liczyć na więcej benefitów w ciągu roku, to m.in.:

Jak aktywować Nasz Wrocław MAX?

Rejestrację w aplikacji Nasz Wrocław można rozpocząć na trzy sposoby. Pierwszy to wejście na stronę internetową wroclaw.pl. Drugi to pobranie oficjalnej aplikacji Nasz Wrocław na systemy Android oraz IOS. Trzeci to wizyta stacjonarna w punkcie obsługi klienta programu Nasz Wrocław przy ul. Kotarskiej 41.
Adrian Staniszewski, dyrektor ds. komunikacji ARAW

Informacje o Nasz Wrocław MAX znajdziesz na stronie: www.wroclaw.pl/max.