4. Napad na producenta biopaliw i alkoholi we Wrocławiu. Doszło do bójki i przepychanek [SZCZEGÓŁY]
Na zdjęciu: Zakład Wratislavia Biodiesel S.A przy ul. Monopolowej 4 we Wrocławiu Google Maps

W środę, 26 października, grupa kilkudziesięciu napastników wtargnęła na teren firmy Wratislavia Biodiesel S.A, przy ul. Monopolowej 4 we Wrocławiu, która produkuje biopaliwa i alkohol. Mężczyźni krzyczeli, że są policjantami i przejmują zakład. Obecnie trwają wyjaśnienia i poszukiwania sprawców.

Zbiorowy atak na fabrykę biopaliw i alkoholi Wratislavia Biodiesel

Do zdarzenia doszło w środę (26 października) w godzinach popołudniowych. Grupa napastników wtargnęła na teren legalnie działającego producenta biopaliw i luksusowych alkoholi - Wratislavia Biodiesel S.A, przy ul. Monopolowej 4 we Wrocławiu. Doszło do bójki i przepychanek, w wyniku których ucierpieli ochroniarze firmy.

Od wczoraj obiekt chronią agenci detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który udostępnił zapis z  monitoringu. Zobaczcie, co tam się działo.

Sprawa została zgłoszona na policję. Obecnie trwają poszukiwania sprawców.