wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 19°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Najwyższa choinka we Wrocławiu. To Iglica

W sobotę, 19 grudnia, Iglica przy Hali Stulecia znów rozbłyśnie na zielono. Będzie to najwyższa choinka we Wrocławiu.

Reklama

W mikołajki Hala Stulecia podświetlając przez chwilę Iglicę na zielono, zamieniła ją w najwyższą (ponad 90 m) choinkę we Wrocławiu. Mieszkańcom pomysł spodobał się na tyle, że Hala otrzymała mnóstwo próśb o powtórzenie tej wyjątkowej iluminacji.

– Odzywali się do nas wrocławianie, którzy byli zachwyceni nowym, świątecznym „wcieleniem” Iglicy. Dlatego postanowiliśmy podświetlić Iglicę w ten sposób ponownie i dać im możliwość zrobienia bożonarodzeniowych, rodzinnych sesji fotograficznych – mówi Magdalena Piasecka, prezes Hali Stulecia.

19 grudnia w godz. 17.00 – 19.00 Iglica ponownie rozbłyśnie na zielono. W tym czasie będzie można napić się kawy, herbaty czy grzańca. O ciepłe napoje zadba załoga Hali Stulecia.

– Chcemy dać otuchy mieszkańcom Wrocławia w trudnym czasie epidemii i choć na chwilę zapewnić bożonarodzeniowy klimat. Zachęcamy też wszystkich do chwalenia się zrobionymi zdjęciami w mediach społecznościowych – podzielmy się z innymi dobrą, świąteczną atmosferą! – dodaje Magdalena Piasecka.

Dla spacerowiczów Hala Stulecia będzie mieć jeszcze jedną bożonarodzeniową niespodziankę wizualną – wystarczy być w sobotę o 17.00 przed Halą Stulecia. Zdjęciami iluminacji można się dzielić pod hasztagiem #halastulecia oraz #iglica.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama