4. Będzie czerwono i głośno! W niedzielę spod stadionu Tarczyński Arena wyruszy parada Moto Mikołajów [SZCZEGÓŁY]
Na zdjęciu: Moto Mikołaje pod Tarczyński Arena fot. Asia Turczyn / Tarczyński Arena
Na zdjęciu: Moto Mikołaje pod Tarczyński Arena

W niedzielę, 4 grudnia, odbędzie się kolejna edycja Moto Mikołajów. Pasjonaci motoryzacji przejadą wspólnie ulicami miasta, a następnie wręczą podopiecznym domów dziecka prezenty, o które maluchy prosiły w swoich listach do św. Mikołaja. Do akcji może dołączyć każdy motocyklista lub posiadacz zabytkowego samochodu. Zobacz szczegóły.

Wyjątkowa parada Moto Mikołajów w najbliższą niedzielę

W niedzielę, 4 grudnia, o godz. 10.30, na parkingu przy stadionie Tarczyński Arena zbierze się nawet kilkuset motocyklistów i kilkanaście zabytkowych samochodów – w tym roku w akcji organizowanej przez Fundację Moto Dolls bierze udział Klasyczna Strefa Wrocław.

W samo południe spod stadionu wyruszy parada Moto Mikołajów, która przejedzie ulicami miasta na Plac Wolności. Na miejscu, ok. godz. 13.00, podarują oni prezenty prawie 200 podopiecznym dolnośląskich domów dziecka.

Parada Moto Mikołajów 2022 we Wrocławiu - jak dołączyć?

Do akcji może przyłączyć się każdy motocyklista lub posiadacz zabytkowego samochodu. Wystarczy mieć na sobie element charakterystycznego mikołajkowego stroju. Osoby z najciekawszym przebraniem otrzymają prezent od organizatorów.