4. Miss Województwa Dolnośląskiego 2024 [ZGŁOSZENIA]
Ubiegłoroczna Miss Województwa Dolnośląskiego, Amanda Bialic fot. Tomasz Hołod
Ubiegłoroczna Miss Województwa Dolnośląskiego, Amanda Bialic

Miss Województwa Dolnośląskiego 2024. Trwa casting online do największego – i obecnie jedynego – konkursu piękności w naszym województwie. Chcesz zdobyć koronę Miss Województwa Dolnośląskiego 2024? Sprawdź, do kiedy możesz wysłać swoje zgłoszenie i zobacz, jak wyglądały wybory w ubiegłym roku. Kto wie, może przed tobą Narodowy Konkurs Piękności „Polska Miss”?

Wybory Miss Województwa Dolnośląskiego odbywają się od 10 lat i – jak podkreślają organizatorzy – pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss.

Zapraszamy panny z roczników 1995-2010, posiadające obywatelstwo polskie.
organizatorzy konkursu Miss Województwa Dolnośląskiego

Zobacz, jak wyglądały wybory w ubiegłym roku.

Miss Województwa Dolnośląskiego 2024. Jak zgłosić się do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu, trzeba do 18 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie missdolnegoskaska.pl. Potem wystarczy poczekać na odpowiedź mailową.

W zgłoszeniu, poza danymi personalnymi, numerem telefonu, linkami do social mediów itd, trzeba podać swój wzrost, rozmiar odzieży oraz wypełnić krótką ankietę.

Organizatorzy proszą także o dołączenie minimum trzech zdjęć twarzy, sylwetki oraz „selfie” bez makijażu. „Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia – ważne, by było na nich widać Ciebie” – uspokajają organizatorzy.

Konkurs Miss Województwa Dolnośląskiego 2024. Co po castingu?

Casting to oczywiście tylko pierwszy etap konkursu.

Spośród wszystkich uczestniczek castingów zostaną wybrane półfinalistki. To właśnie spośród nich podczas półfinału na żywo jury wybierze finalistki, które wezmą udział w gali finałowej i staną przed szansą reprezentowania województwa w ogólnopolskiej gali finałowej.
organizatorzy konkursu Miss Województwa Dolnośląskiego

Półfinał regionalny z publicznością odbędzie się 2 marca w Haston Hotel we Wrocławiu, natomiast galę finałową (w tym samym miejscu) zaplanowano na 20 kwietnia.

Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie organizatora.

Zobacz, jak wyglądały wybory w 2023 roku.