wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Maciej Zieliński wygrał dla Przylądka Nadziei

W środku Maciej Zieliński oraz Mirosław Szoda (zarząd) i Anna Szymańska z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, fot. CoinDeal

Maciej Zieliński – legenda polskiej koszykówki oraz zwycięzca charytatywnego konkursu rzutów za trzy punkty, który odbył się w ramach turnieju 3x3 Feel The Bit we Wrocławiu 14 września br., przekazał 9 października 2018 r. czek o wartości ponad 13 tys. złotych na rzecz wrocławskiej Fundacji Przylądek Nadziei, a dokładniej podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową. 

Reklama

Na czeku widnieje poprawiona kwota z 0,4 na 0,5 bitcoina, wszystko za sprawą hojności sponsorów, jak i samego charakteru turnieju, podczas którego wszystkie nagrody były przekazywane w kryptowalucie.

O wizycie w Przylądku Nadziei, razem z przedstawicielami giełdy CoinDeal, głównego sponsora turnieju, Maciej Zieliński powiedział:

– To bardzo miły i wzruszający moment, cieszę się, że mogę przekazać swoją nagrodę najbardziej potrzebującym.
Zarząd Fundacji z Mirosławem Szodą na czele przyjął swoich gości bardzo ciepło i gorąco podziękował za tak piękny gest.

Maciej Zieliński składa swój podpis na symbolicznym czeku, fot. CoinDeal

To już druga z kolei inicjatywa i współpraca giełdy CoinDeal z Fundacją. W czerwcu br. zarząd giełdy zdecydował się na przeprowadzenie akcji na trading – dochód ze wszystkich opłat transakcyjnych dokonanych na platformie 1 czerwca przekazał na rzecz Fundacji Przylądek Nadziei.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama