4. To będzie hit! Z lotniska we Wrocławiu polecimy do Dubaju. Kiedy pierwszy lot?
Dubaj / zdjęcie ilustracyjne shutterstock
Dubaj / zdjęcie ilustracyjne

Mamy dobrą wiadomość dla podróżujących! Tuż przed świętami Bożego Narodzenia port lotniczy we Wrocławiu zyska nowy kierunek czarterowy, którym będą Zjednoczone Emiraty Arabskie, a dokładnie ich turystyczna perełka – Dubaj. To okazja, by na własne oczy zobaczyć najwyższy budynek na świecie, jakim jest Burj Khalifa. Kiedy pierwszy lot? Zobaczcie!

Z Wrocławia polecimy do Dubaju

Czarterem polskich linii lotniczych Enter Air polecimy z Wrocławia do Dubaju. Loty wykonywane będą na zlecenie biura podróży TUI. Nowe połączenie ma zostać uruchomione tuż przed świętami – 22 grudnia.

Rejsy z Wrocławia do Dubaju będą realizowane w każdy piątek. Lot potrwa prawie 6 godzin (5 godz. 55 min). Ostatni lot tej serii zaplanowano na 8 marca 2024 roku. Zastanawiacie się, jak wygląda cenowo? Na ten moment bilet w jedną stronę (na 22 grudnia) kosztuje 1499 zł.

Powiększ obraz: Dubaj, w tle Burj Khalifa - najwyższy budynek na świecie shutterstock
Dubaj, w tle Burj Khalifa - najwyższy budynek na świecie

Dubaj to nowoczesne miasto, które przyciąga turystów z całego świata. Prawdziwa mekka luksusu i nowoczesnej architektury przeplatanej bogatym dziedzictwem kulturowym. Niewątpliwym atutem jest też temperatura – od grudnia do marca sięga ona średnio od 26 do 30 stopni C. W kolejnych miesiącach tylko wzrasta.

Wrocław będzie czwartym miastem w Polsce obok Warszawy, Poznania i Katowic, z którego będą realizowane loty czarterowe do Dubaju.