4. Chcesz nauczyć się strzelać z broni pneumatycznej? Liga Obrony Kraju zaprasza [ADRES, ZAPISY]
Młodzież na strzelnicy przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu / zdjęcie ilustracyjne LOK Wrocław
Młodzież na strzelnicy przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu / zdjęcie ilustracyjne

Liga Obrony Kraju przy ul. Świdnickiej zmienia się dla mieszkańców Wrocławia! Już od 19 lipca, w każdą środę, każdy chętny będzie mógł tu przyjść i nauczyć się strzelać z broni pneumatycznej. Oczywiście, w bezpiecznych warunkach i pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Jutro (19 lipca) odbędzie się pierwsze spotkanie dla mieszkańców. Zobaczcie szczegóły i przyjdźcie spróbować!

Strzelnica LOK otwiera się dla mieszkańców

Strzelnica na terenie Ligi Obrony Kraju przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu będzie funkcjonowała w nowej formule. Już niedługo skorzystają z niej mieszkańcy naszego miasta – również ci, którzy nigdy wcześniej nie byli na strzelnicy i nie mieli broni w ręku. Wykwalifikowani trenerzy zadbają o Wasze bezpieczeństwo i pokażą, w jaki sposób należy strzelać do tarczy.

Do tej pory strzelnica dostępna była wyłącznie dla członków Klubu Strzeleckiego Ligi Obrony Kraju VIS Wrocław, który skupia miłośników i entuzjastów broni palnej, kolekcjonerów broni czarnoprochowej i historycznej, a także znawców najnowszych konstrukcji, strzelców sportowych czy strzelców rekreacyjnych.

Jest mi niezmiernie miło, że będziemy mogli się tutaj spotykać już cyklicznie. Chcemy, aby ten obiekt był użytkowany przez mieszkańców Wrocławia, abyśmy mogli w bezpieczny sposób tym sportem strzeleckim zarażać innych.
Ryszard Mach, dyrektor Biura Dolnośląsko-Opolskiego Zarządu Regionalnego Ligii Obrony Kraju we Wrocławiu

– Dysponujemy profesjonalnym, bezpiecznym sprzętem. Posiadamy karabiny pneumatyczne i pistolety, a nasza strzelnica ma 10 stanowisk – dodaje dyrektor.

Warto dodać, że strzelnica będzie funkcjonowała w programie Nasz Wrocław i Nasz Wrocław MAX. Na jego uczestników czeka zniżka 10% i 20%.

Liga Obrony Kraju zaprasza na strzelanie

Strzelnica LOK przy ul. Świdnickiej 28 będzie otwarta dla mieszkańców w każdą środę od godz. 16:00 do 19:00. Pierwsze takie spotkanie zaplanowano na 19 lipca, a wstęp jest darmowy. Skorzystajcie z okazji i przyjdźcie sprawdzić Waszą celność!

• Miejsce: ul. Świdnicka 28, strzelnica Ligi Obrony Kraju – IV piętro, wejście przez Hotel Traffic
  • Czas: 19 lipca br. od 16:00 do 19:00
  • Uczestnicy: zadeklarowani i już zapisani mieszkańcy Wrocławia - 90 osób. Wejście 10 osób na strzelnicę w odstępach co 20 minut.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – chętni proszeni są o zgłoszenia na adres e-mail: wroclok(at)gmail.com lub pod numerem tel. 501 179 729.