4. Letnie półkolonie we Wrocławiu – gdzie są jeszcze wolne miejsca? Sprawdziliśmy!
Półkolonie jeździeckie na Partynicach mat. pras.
Półkolonie jeździeckie na Partynicach

Wakacje trwają w najlepsze! Jeśli zastanawiacie się, jak urozmaicić czas Waszym dzieciom – zapiszcie je na półkolonie! To świetna okazja, aby spędziły aktywnie czas i poznały swoich rówieśników. Miejskie instytucje przygotowały bogatą ofertę letnich zajęć dla dzieci. Sprawdziliśmy, w których z nich są jeszcze wolne miejsca. Zobaczcie!

Wakacje na MAXA w Hali Stulecia

Zajęcia wakacyjne w Hali Stulecia organizowane są w formie warsztatów architektonicznych połączonych z zajęciami tematycznymi i aktywnymi zabawami.

Dla najmłodszych (w lipcu i sierpniu) przygotowano pięć różnych turnusów. Tygodniowe zajęcia wraz z wyżywieniem kosztują od 810 złotych do 899 złotych. Więcej informacji i zapisy na stronie Hali Stulecia

Obecnie trwa II turnus, ale na wszystkie kolejne są jeszcze wolne miejsca – na każdy ok. 10 miejsc.

Terminy:

• III turnus – 10-14 lipca
  • IV turnus – 17-21 lipca
  • V turnus – 24-28 lipca

Aktywnie i sportowo WCT Spartan

Dla dzieci spędzających wakacje we Wrocławiu, WCT Spartan przygotował sportowe półkolonie. Do wyboru zajęcia:

• pływacko-rolkarskie (ul. Wejherowska 34),
  • tenisowo-rolkarskie (ul. Spiska 1),
  • piłkarsko-sportowe (ul. Lubińska 53 i ul. Krajewskiego 2),
  • sportowo-rekreacyjne (ul. Hallera 81).

Pierwsze turnusy rozpoczęły się pod koniec czerwca i potrwają do końca sierpnia (od godz. 7:30 do godz. 16:30). Kosztują one od 660 do 849 zł. Więcej informacji o zapisach na stronie WCT Spartan.

Wolne terminy na turnusy:

10-14 lipca

• pływacko-rolkarska ul. Wejherowska  10 miejsc
  • piłkarsko-sportowa ul. Lubińska  9 miejsc
  • piłkarsko-sportowa ul. Krajewskiego  10 miejsc
  • tenisowo-rolkarska ul. Spiska  13 miejsc
  • sportowo-rekreacyjna ul. Hallera  0

17-21 lipca

• pływacko-rolkarska ul. Wejherowska  7 miejsc
  • piłkarsko-sportowa ul. Lubińska  15 miejsc
  • piłkarsko-sportowa ul. Krajewskiego  15 miejsc
  • tenisowo-rolkarska ul. Spiska  18 miejsc
  • sportowo-rekreacyjna ul. Hallera  20 miejsc

24-28 lipca

• pływacko-rolkarska ul. Wejherowska  30 miejsc
  • tenisowo-rolkarska ul. Spiska  25 miejsc
  • sportowo-rekreacyjna ul. Hallera  20 miejsc

Półkolonie jeździeckie na Partynicach

Półkolonie jeździeckie na Partynicach to idealne rozwiązanie dla dzieci, które chcą w aktywny i nietuzinkowy sposób spędzić wakacje w mieście. W sumie przygotowano dziewięć tygodniowych turnusów w terminie od 26 czerwca do 25 sierpnia.

Obecnie trwa II turnus, ale wciąż można zapisywać się na kolejne. Na każdy z nich są ostatnie wolne miejsca!

• III turnus: 10 lipca – 14 lipca
  • IV turnus: 17 lipca – 21 lipca
  • V turnus: 24 lipca – 28 lipca
  • VI turnus: 31 lipca – 4 sierpnia
  • VII turnus: 7 sierpnia – 11 sierpnia
  • VIII turnus: 14 sierpnia – 18 sierpnia
  • IX turnus: 21 sierpnia – 25 sierpnia

Cena tygodniowego turnusu z wyżywieniem wynosi od 1300 złotych do 1500 złotych. Szczegóły i zapisy na stronie www.torpartynice.pl.

Wodne półkolonie w Aquaparku

Zajęcia prowadzone będą codziennie od 7:30 do 17:00 przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) przez całe wakacje. Przy czym, można zapisać dziecko na cały 5-dniowy turnus lub na pojedyncze dni. Na każdy turnus i każdy pojedynczy dzień są jeszcze wolne miejsca.

Koszt pięciodniowego turnusu dla jednego dziecka to 899 złotych, natomiast jednodniowego pobytu 249 zł (wliczone jest w to wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek).

Zapisać dziecko na zajęcia można dzwoniąc na infolinię 71 77 11 511 lub wysyłając informację mailową na adres: informacja(at)aquapark.wroc.pl. Szczegóły na stronie Aquaparku.

Półkolonie w Hydropolis

W centrum wiedzy o wodzie Hydropolis we Wrocławiu najmłodsi spędzą pięć dni przepełnionych atrakcjami i ekologicznymi warsztatami. Pierwszy turnus rozpocznie się 17 lipca. Wciąż są wolne miejsca na każdy z turnusów!

Terminy półkolonii w Hydropolis:

• 17-21 lipca
  • 24-28 lipca
  • 31 lipca-4 sierpnia
  • 7-11 sierpnia
  • 14-18 sierpnia
  • 21-25 sierpnia

Koszt udziału dziecka w jednym turnusie to 800 zł. W cenę wliczone jest wyżywienie, ubezpieczenie, warsztaty i bilety wstępu do atrakcji turystycznych. Kupując dwa miejsca w jednym turnusie cena dla drugiego dziecka wynosi 750 zł.

Zapisy prowadzone są drogą mailową. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem polkolonie(at)hydropolis.pl.

Półkolonie rolkarskie na Stadionie Tarczyński Arena

Od 10 lipca rozpoczynają się również półkolonie rolkarskie na Stadionie Tarczyński Arena. Organizatorem jest szkoła rolkowa – Wrocław Rolkuje. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat (będą 3 grupy zaawansowania: grupa podstawowa, grupa średnio-zaawansowana oraz grupa zaawansowana). Cena: 779zł lub 749zł w wypadku zapisu rodzeństwa. Szczegóły oraz zapisy tutaj.

Turnusy i dostępne miejsca:

• 10.07-14.07 – I turnus (brak miejsc)
  • 24.07-28.07 – II turnus (brak miejsc)
  • 31.07-4.08 – III turnus (dostępne 3 miejsca)
  • 07.08-11.08 – IV turnus (dostępne wolne miejsca)

Półkolonie we wrocławskich szkołach

Jak co roku wrocławskie szkoły i placówki oświatowe organizują letnie półkolonie. W tym roku dla najmłodszych spędzających wakacje w mieście przygotowano ponad 9,3 tys. miejsc. Bogatą ofertę letnich zajęć przyszykowały też miejskie instytucje. Czyli mamy 9,3 tys. miejsc w placówkach oświatowych na letnich półkoloniach w 41 placówkach (36 szkół i 5 MDK-ów).

Zobaczcie, jak dzieci spędzają czas na półkoloniach!