4. Kulinarna uczta we Wrocławiu. Na Bulwarze Dunikowskiego trwa przez weekend Gastro Miasto (ZDJĘCIA)
Dwie kobiety sprzedające obwarzanki wrocławskie na Gastro Miasto we Wrocławiu fot. Magdalena Pasiewicz
Dwie kobiety sprzedające obwarzanki wrocławskie na Gastro Miasto we Wrocławiu

Gastro Miasto kusi smakami i zapachami – od tych lokalnych, po wyjątkowe dania z najdalszych części globu. Coś dla siebie znajdą wielbiciele kuchni koreańskiej, włoskiej czy amerykańskiej. Impreza trwa do niedzieli - 6 sierpnia. My byliśmy na Gastro Miasto w sobotę - zobaczcie zdjęcia!

W jakich godzinach można przyjść na Gastro Miasto?

• sobota (5 sierpnia) – od 12:00 do 24:00
  • niedziela (6 sierpnia) – od 12:00 do 20:00

Co dobrego zjemy?

Coś dla siebie znajdą wielbiciele kuchni koreańskiej, włoskiej czy amerykańskiej. Z kolei na fanów słodkości czekają: Krasnolód, Pushek Cafe i Cukiernia Oui Oui.

Program muzyczny Gastro Miasto

Kto zagra dla gości sierpniowej odsłony Gastro Miasto? Zobaczcie!

Sobota (5 sierpnia):

• 12:00-16:00 – Strefa Radia RAM
  • 18:00-20:00 – Gastro Miasto & Vertigo, Wiktoria Bińczyk Duet

Wspaniały głos Wiktorii Bińczyk doskonale sprawdza się w muzyce soul i jazz, ale nie tylko!

• 20:00-22:00 – DJ Skipless
  • 22:00-3:00 – Silent disco, 3 Kanały Odry

Niedziela (6 sierpnia):

• 12:00-18:00 – Endless
  • 18:00-20:00 – Gastro Miasto & Vertigo, Vertigo Summer Blues Festival: Blues Super Session

Koncert nawiązujący do klasycznych dźwięków bluesowych, przygotowany przez zespół w składzie: Przemek Janik, Andrzej Waśniewski, Marcin Spera, Jacek Józefowiak.

• 20:00-21:00 – Lab Tested

Kolejna odsłona Gasto Miasto 2023

• 26-27 sierpnia, Tor Wyścigów Konnych Partynice – impreza Winiarze i Gastro Miasto – wielki finał.

Więcej informacji o Gastro Miasto 2023 znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku.