4. Krasnal z gitarą byłby dla mnie parą… Stary Klasztor zaprasza w weekend na konkurs fotograficzny i urodziny
Uczestnicy Gitarowego Rekordy Świata z uniesionymi nad głowę instrumentami Materiały prasowe
Uczestnicy Gitarowego Rekordy Świata z uniesionymi nad głowę instrumentami

Wrocław to magiczne miasto z bajkowymi postaciami, których sława sięga aż do innych światów. Tym razem krasnale zagrają na gitarach, przygotowując się niejako do Gitarowego Rekordu Świata. Tym samym ogłaszają konkurs! Do wygrania są bilety na 3-Majówkę oraz na koncert w Starym Klasztorze, który w najbliższą sobotę (15 kwietnia) świętuje urodziny i zaprasza na muzyczną imprezę.

Wrocław odlicza do Gitarowego Rekordu Świata. 1 maja w Rynku utwór „Hey Joe” Hendrixa zagra kilka tysięcy osób, a wcześniej za gitary chwycą krasnale i zapozują do zdjęć. Do wspólnej zabawy w formie konkursu fotograficznego zapraszają w weekend 15 i 16 kwietnia.

Zasady są proste:

1. znaleźć krasnoludka z gitarą i zrobić mu zdjęcie;
  2. wysłać na adres: bilety(at)o2.pl;
  3. umieścić fotografię na FB lub Instagramie z #gitarowyrekord i @gitarowyrekord.

Autorzy najciekawszych zdjęć dostaną bilety na koncert Let’s Rock! (23 kwietnia w Starym Klasztorze) oraz na festiwal 3-Majówka 2023.

Piosenki Krawczyka na urodzinach Starego Klasztoru

O festiwalu przeczytacie tutaj, natomiast o wydarzeniu Let’s Rock! na stronie Starego Klasztoru, który w tym roku obchodzi 9. urodziny.

Imprezę urodzinową Stary Klasztor organizuje 15 kwietnia (w sobotę) o godzinie 19.00 w sali Gotyckiej:

• 19.00 – „Za tobą pójdę jak na bal!” – piosenki Krzysztofa Krawczyka;
  • 21.00 – „Nie pij Piotrek, nie pij w piątek” – piosenki o alkoholu;
  • 23.00 – „Załoga G” – koncert zespołu Hurt.

Po raz kolejny zaprosimy do wspólnej zabawy przy niezrównanych przebojach mistrza Krawczyka. „Jak minął dzień”, „Byle było tak”, „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, "Parostatek", „Mój przyjacielu" to tylko niektóre z hitów które zaśpiewamy razem!
Stary Klasztor

Koncert urodzinowy to kolejna okazja do wygrania biletów na 3-Majówkę 2023.

Publiczność zapraszamy do wspólnego stworzenia urodzinowego klimatu i przybycia w wymyślonych przez siebie przebraniach. Wśród osób przebranych losować będziemy bilety na nadchodzący festiwal. Podczas imprezy będziemy tworzyć i pokazywać na żywo fotograficzną galerię fanów Starego Klasztoru.
Stary Klasztor

Stary Klasztor sprzedaje dwa rodzaje biletów na urodziny:

• na wszystkie trzy koncerty 15 kwietnia;
  • tylko na występ zespołu Hurt.

Więcej o wydarzeniu: na stronie organizatora. Bilety także do kupienia przez internet oraz w elektronicznych sklepach Eventim, Ebilet, Kupbilecik, Biletyna i Ticketmaster.