wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Konsultacje online dla kandydatów na uczelnie artystyczne

Wystawa w Akademii Sztuk Pięknych

Epidemia koronawirusa wymusiła zmianę zasad spotkań kandydatów na studia aktorskie i plastyczne z wykładowcami uczelni artystycznych. Zwykle na długo przed egzaminami można było prosić ich o fachowe porady. Teraz można to zrobić tylko za pośrednictwem internetu.

Reklama

Młodzi ludzie przymierzający się do studiów w Akademii Sztuk Pięknych mogą przesyłać zdjęcia swoich prac. Organizatorzy konsultacji proszą, aby dostarczać na adresy mailowe tylko wybranych wydziałów i w terminach (co wtorek do pierwszej połowy czerwca) wskazanych w harmonogramie konsultacji na stronie ASP.

- Konsultacje są prowadzone przez wyznaczonych pedagogów w określonych terminach i odbywają się w formie odpowiedzi zwrotnej na adres e-mail lub na podany nr telefonu – informują przedstawiciele uczelni.

Także ze specjalistami wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych można się spotkać tylko za pośrednictwem sieci.

Każde spotkanie ma charakter indywidualny i potrwa ok. 20 minut. Pierwsze planowane są na najbliższy piątek, 15 maja, a kolejne na następne piątki. Porady obejmują m.in. dykcji, elementarnych zadań aktorskich, pracę nad tekstem.

Aby wziąć udział w konsultacjach, należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy: [email protected], a w temacie wpisać, na którym rodzaju porad najbardziej nam zależy.

Wirtualny Dzień Otwartych Drzwi ASP

Wykład / Spotkania
Termin od 15 maja 2020 09:00 do 16 maja 2020 23:59

Miejsce Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Zobacz

Do takiego spotkania należy się przygotować. Mieć opanowany na pamięć przynajmniej jeden tekst, ważne są warunki techniczne – należy zadbać o dobrą jakość połączenia, odpowiednią przestrzeń oraz aby nikt nie przeszkadzał w rozmowie.

Pierwsze konsultacje online z kandydatami na studia poprowadzili już wykładowcy Wydziału Lalkarskiego szkoły teatralnej we Wrocławiu. Kolejne zaplanowano na wszystkie majowe soboty. I tu należy najpierw przesłać zgłoszenie. Tu także cotygodniowym spotkaniom przypisane są konkretne tematy/zjawiska dotyczące sztuki teatralnej.

Szczegółowe informacje na stronie uczelni.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama