wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Konkurs filmowy „Wkręć się w dobre relacje”

materiały promocyjne konkursu „Wkręć się w dobre relacje” materiały prasowe organizatorów
materiały promocyjne konkursu „Wkręć się w dobre relacje”

Wkręć się w dobre relacje i nakręć film! Lubisz siebie, lubisz ludzi a wzajemne relacje są dla ciebie ważne? Nakręć o tym film, niech zobaczą go inni! Do dzieła! Konkurs „Wkręć się w dobre relacje” organizowany jest w ramach Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji. Ambasadorką edycji głównej została Sonia Bohosiewicz, natomiast edycji 5♥︎10♥︎15 Sara Egwu James.

Reklama
Informujemy, iż Organizator Konkursu podjął decyzję o unieważnieniu konkursu na podstawie Rozdziału XIII pkt 3 Regulaminu Konkursu na film „Wkręć się w dobre relacje!” organizowanego w ramach „Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji – Przeciw Samotności”.

Rok Dobrych Relacji Wrocław 2022

Nikt z nas nie jest samotną wyspą, chociaż wielu tak właśnie się czuje. Samotność to nie tylko pusty dom i milczący telefon. Możemy czuć się osamotnieni wśród ludzi – w szkole, w pracy, w rodzinie. Samotność nie wybiera – dotyka dzieci, seniorów, wykształconych, bezrobotnych, ludzi sukcesu. Tych zamkniętych w sobie i tych z tysiącem znajomych na Facebooku.

Samotność to choroba cywilizacyjna XXI wieku. Ostatnie dwa lata – pandemia, izolacja, zdalna praca i nauka – pokazały, jak ogromnym problemem społecznym są osamotnienie, wyobcowanie, brak więzi społecznych. Dobra wiadomość jest taka, że z samotności można wyjść. Jak? Budując dobre relacje. Otwierając się na innych. Zauważając ludzi wokół. Budując mosty między naszymi samotnymi wyspami.

Organizatorem inicjatywy jest Wydział Promocji i Turystyki UM Wrocławia.

„Wkręć się w dobre relacje!” i wygraj 30 000 zł!

Celem konkursu skierowanego do osób pełnoletnich (zarówno do profesjonalistów, agencji reklamowych, jak i do amatorów) jest wyłonienie najlepszego filmu, który będzie przedstawiał jak ważne jest budowanie więzi, wspólnot, a przede wszystkim dobrych relacji społecznych. Głównym zadaniem jest wideo interpretacja hasła „Wkręć się w dobre relacje!”.

Załączniki do konkursu dla dorosły 

Gdzie zgłaszać prace

Prace konkursowe wraz z dokładnie i czytelnie wypełnionymi: Metryką filmu (załącznik nr 1 do Regulaminu) i Kartą zgłoszenia (załącznik nr 2 do Regulaminu) należy:

lub

lub

Konkurs „Wkręć się w dobre relacje! Edycja 5♥10♥15”

Nagrajcie wideo, przy którym będziecie się świetnie bawić i przy okazji pokażecie nam czym są dla Was dobre relacje. Możecie tańczyć, śpiewać lub robić po prostu to, co sprawia, że czujecie się razem dobrze. Fajnie, jeżeli uda Wam się powiązać wideo z Wrocławiem, ale nie martwcie się, gdyby to nie wyszło –  najważniejsi jesteście Wy!

Załączniki

Gdzie zgłaszać prace

Prace konkursowe wraz z dokładnie i czytelnie wypełnionymi: Metryką filmu (załącznik nr 1 do Regulaminu) i Kartą zgłoszenia (załącznik nr 2 do Regulaminu) należy:

lub

lub

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama