wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Ale się działo! Zobacz zdjęcia z niedzielnych koncertów dla WOŚP we Wrocławiu

Niesłabnące zaangażowanie mieszkańców w coroczne zbiórki podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wypełnia radością cały Wrocław. Miasto wypełnia się z tej okazji też muzyką! W niedzielę, 28 stycznia, na wrocławskim Rynku od godziny 13.00 słuchać można było koncertów gwiazd polskiej sceny. Muzycy grali dobrze znane polskie i zagraniczne hity. Koncerty odbyły się również w Starym Klasztorze. Zobacz na zdjęciach!

Reklama

Finał WOŚP 2024 we Wrocławiu - koncerty 

Jak co roku podczas akcji Wielkiej Orkiestry w całej Polsce zaplanowano koncerty z udziałem gwiazd. We Wrocławiu główna scena stanęła w Rynku i od godziny 13.00 artyści grali tam koncerty. Nocny Kochanek, dr. Misio, Gitarowe Przeboje Wszech Czasów, to tylko fragment programu, jaki usłyszeć można było na Rynku podczas WOŚP. 

Dodatkowo koncerty grane były także w Starym Klasztorze i tam repertuar ściągnął całą salę fanów! Na scenie wystąpili m.in. Blade Loki i wrocławski Hurt. 

Zobacz zdjęcia z koncertów podczas WOŚP 2024:

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl