Jakość powietrza: dobra

3. Wiadomości z regionu
  4. Największe atrakcje na Dolnym Śląsku za pół ceny. Do ulg uprawnia Karta Aglomeracyjna. Jak ją dostać?

Z Kartą Aglomeracyjną zapłacisz połowę za bilet do największych atrakcji na Dolnym Śląsku: Zoo Wrocław, Hydropolis, na baseny i na mecz Śląska Wrocław. Karty rozdawane są w urzędach gmin w miastach i miasteczkach na całym Dolnym Śląsku.

Karta Aglomeracyjna to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska, do którego należy aż 25 gmin z całego Dolnego Śląska. To:

• Bierutów
  • Borów