Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

4. Przegląd karnetów na siłownie we Wrocławiu. Gdzie jest najtaniej? [CENY, ADRESY]
Kobieta i mężczyzna podczas ćwiczeń na siłowni / zdjęcie ilustracyjne fot. freepik
Kobieta i mężczyzna podczas ćwiczeń na siłowni / zdjęcie ilustracyjne

Za nami pierwsze dni kalendarzowej wiosny. To świetny czas na powrót do regularnej aktywności fizycznej – zarówno na świeżym powietrzu, jak i na obiektach sportowych. Dla tych, którzy chcą zadbać o kondycję lub zrzucić zbędne kilogramy przed wakacjami sprawdziliśmy, ile kosztują karnety na siłowniach we Wrocławiu. Gdzie jest najtaniej? Zobaczcie!

Siłownie we Wrocławiu – ile kosztuje karnet?

Zadbaj wiosną o swoją kondycję! Dla osób, które wolą poćwiczyć na siłowni – sprawdziliśmy, ile kosztują karnety w klubach fitness.

Fitness Academy

Najtańszą propozycją jest karnet na 12 miesięcy  PRO12M, który kosztuje 79,50 zł za pierwszy miesiąc, a za następne: 159 zł (oferta tylko na nowych klientów).

Dla uczniów i studentów (do 26. roku życia z ważną legitymacją) klub przygotował specjalny karnet FLEXI, z elastyczną umową na czas nieokreślony za 169 zł miesięcznie. Dla nich dostępna jest również oferta STUDENCKA PROMKA, czyli karnet na 6 miesięcy (płatność z góry) w cenie 449 zł.

Szczegóły i pozostałe oferty można zobaczyć na stronie Fitness Academy.

Adresy siłowni Fitness Academy we Wrocławiu:

• Arkady, ul. Powstańców Śląskich 2-4,
  • Bielany, ul. Czekoladowa 5-22,
  • Borek, ul. Gen. J. Hallera 52,
  • Domar, ul. Braniborska 14,
  • Family Point, ul. Krakowska 53,
  • Gagarina, ul. Gagarina 27,
  • Jupiter, ul. Żegiestowska 11,
  • Korona, ul. Krzywoustego 126,
  • Marino, ul. Paprotna 7,
  • Maślicka, ul. Maślicka  216,
  • Pasaż, Pl. Grunwaldzki 22,
  • Rogowska, ul. Rogowska 52A,
  • Sky Tower (usługi fizjoterapeutyczne), ul. Powstańców Śląskich 95,
  • Stare Miasto, Pl. Dominikański 3,
  • Strzegomska, ul. Strzegomska 210-212,
  • Szybowcowa, ul. Szybowcowa 31.

McFIT

Promocja wiosenna obowiązuje do 30 marca  jeśli zdecydujesz się na karnet zapłacisz 39 zł za pierwszy miesiąc. Pozostałe będą kosztować 119,90 zł (umowa classic na 12 miesięcy). Dodatkowym plusem tej oferty jest brak opłaty aktywacyjnej.

Do wyboru jest również oferta za 109,90 zł miesięcznie (umowa basic na 12 miesięcy). Opłata aktywacyjna kosztuje 90 zł.

Szczegóły i pozostałe karnety można zobaczyć na stronie McFit.

Adresy siłowni McFIT we Wrocławiu:

• ul Kazimierza Wielkiego 19,
  • ul. Legnicka 60B.

City FIT

Wiosenną promocję przygotowała także siłownia City FIT  za pierwszy miesiąc karnetu na okres 6 miesięcy (płatny co miesiąc lub z góry) zapłacimy 79 zł. Od drugiego miesiąca trzeba będzie płacić 129,95 zł. Wpisowe: 19,95 zł. Osoby, które zdecydują się na tę ofertę otrzymają za darmo shaker lub ręcznik.

Kolejną propozycją jest karnet elastyczny z umową na czas nieokreślony, płatny co miesiąc (z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia za 169,95 zł. Wpisowe: 39,95 zł. Woda na trening gratis (w klubach znajdują się źródełka z bezpłatną woda filtrowaną, wystarczy zabrać ze sobą bidon).

Szczegóły i pozostałe karnety można zobaczyć na stronie City FIT.

Adresy siłowni City FIT we Wrocławiu:

• Wroclavia, ul. Sucha 1,
  • Stare Miasto, Szewska 3A.

Well Fitness

Najbardziej opłacalną ofertą jest karnet samoodnawialny 24/7 – 109 zł za miesiąc (miesięczny okres wypowiedzenia). Opłata wpisowa: 39 zł.

Do wyboru jest także karnet samoodnawialny nocny, który kosztuje 49 zł miesięcznie (miesięczny okres wypowiedzenia). Będziesz mógł trenować w godz. 21:00-06:00. Opłata wpisowa: 39 zł.

Szczegóły i pozostałe karnety można zobaczyć na stronie Well Fitness.

Adresy siłowni Well Fitness we Wrocławiu:

• Biskupin, ul. Wiwulskiego 12,
  • Grabiszyn, ul. Grabiszyńska 269,
  • Kleczków, ul. Trzebnicka 33,
  • Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51/57,
  • Karłowice, ul. Długosza 74.

Calypso Fitness

Karnet FIT COMFORT  1 zł za pierwszy miesiąc ćwiczeń, kolejne 12 miesięcy za 129 zł (umowa na czas określony). Jednorazowa opłata wpisowa: 39,90 zł.

Do wyboru jest również karnet FIT JA w cenie 159 zł miesięcznie (na czas nieokreślony). Jednorazowa opłata wpisowa: 39,90 zł.

Szczegóły i pozostałe karnety można zobaczyć na stronie Calypso Fitness.

Adres siłowni Calypso Fitness we Wrocławiu:

• ul. Świdnicka 40 (Renoma),
  • ul. Tęczowa 83x.

Just Gym

Karnet OPEN  za 129 zł miesięcznie. Opłata wpisowa: 39 zł. Można również kupić karnet na tydzień za 59,99 zł (karnet 7-days, bez opłaty wpisowej).

Szczegóły i pozostałe karnety można zobaczyć na stronie Just Gym.

Adres siłowni Just Gym we Wrocławiu:

• ul. Francuska 6,
  • ul. Sienkiewicza 22.