4. Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu wyróżniony w mediach społecznościowych [ZOBACZ SZCZEGÓŁY]

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu znalazł się w kolejnym wyjątkowym rankingu. Tym razem został wyróżniony jako najbardziej angażujący profil świątecznego marketu w Europie na Facebooku. Zestawienie przygotował Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych „Local-SoMe’22”. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu wyprzedził m.in. Wiedeń, Paryż czy Kopenhagę.

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Wrocławski jarmark znowu został wyróżniony! Tym razem jako najbardziej angażujący profil świątecznego marketu w Europie na Facebooku. Zestawienie przygotował Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych „Local-SoMe’22”.

– Profile bożonarodzeniowych jarmarków świątecznych w polskich miastach są jednymi z najbardziej angażujących dla mieszkańców w Europie. Niekwestionowanym leaderem jest komunikacja wrocławskiego jarmarku, który wyprzedził takie miasta jak Strasburg, Wiedeń, Paryż, Kopenhagę, czy czeską Pragę – czytamy w artykule Local-SoMe.

Na bazie zebranych przez Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych danych ilościowych pomiędzy 1 listopada a 17 grudnia 2022, wynika, że zarówno pod kątem liczby obserwujących, jak i zaangażowania użytkowników zwycięzcą rankingu jest profil Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu, który ma aż 110 tys. obserwujących i 44 tys. interakcji.

Całość możecie przeczytać na stronie Local-SoMe.

Jeden z najciekawszych na świecie

Jarmark we Wrocławiu pojawił się również w pierwszej dziesiątce na liście najciekawszych na świecie. Został oceniony wyżej niż jarmarki w Monachium, Krakowie czy Brukseli. Zestawienie przygotowała międzynarodowa agencja turystyczna Planet Cruise. Pisaliśmy o tym w poprzednim artykule, znajdziecie go poniżej.

Czytaj więcej: Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu wysoko na liście najciekawszych na świecie