wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 16°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Jak uczyć przedmiotów przyrodniczych online? eKonferencja

Jak zorganizować naukę przedmiotów przyrodniczych na odległość? Czym różni się zdalne nauczanie biologii, chemii, fizyki i geografii? 14 maja organizatorzy zapraszają nauczycieli na bezpłatną e-konferencję.

Reklama

Weź udział w bezpłatnej eKonferencji „Przedmioty przyrodnicze na odległość” i zobacz wystąpienia wyjątkowych prelegentów: nauczycieli, superbelfrów i innych specjalistów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, pokażą, z jakich metod sami korzystają, powiedzą, co działa, a czego należy unikać oraz udowodnią, że łatwa i skuteczna nauka na odległość jest możliwa.

Podczas spotkani on-line pedagodzy dowiedzą się m.in.  jak otrzymać dofinansowanie na zakup wyposażenia szkolnych pracowni, w tym zasobów multimedialnych – tak ważnych w edukacji na odległość.

Szczegóły

eKonferencja „Przedmioty przyrodnicze na odległość” to  trzecia edycja wydarzenia zorganizowanego pod szyldem www.zdalnelekcje.pl, którego ideą jest pomoc szkołom, nauczycielom i dyrektorom placówek w organizacji łatwej i skutecznej edukacji zdalnej.

  • 4.05.2020, godz. 12:00-16:00
  • Wstęp wolny
  • rejestracja
  • udział bezpłatny

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama