4. Hulajnogi elektryczne Bolt wyłączone w sylwestra
Dwie osoby jadące hulajnogami Bolt (na zdjęciu w kółku). Duże zdjęcie - ilustracja sylwestrowa: dwa kieliszki z szampanem, złote wstążki... materiały prasowe Bolt/pixabay

Hulajnogi elektryczne Bolt zostaną wyłączone w sylwestra. Operator podkreśla, że to wyraz troski o bezpieczeństwo użytkowników.

Hulajnogi Bolt będą wyłączone z użytku w sylwestra, od godz. 21:00 do godz. 09:00 kolejnego dnia, czyli 1 stycznia. W aplikacji Bolt dostępne będą natomiast taksówki.

Wyłączamy w sylwestra nasze jednoślady z użytku w trosce o bezpieczeństwo nie tylko użytkowników hulajnóg, ale także innych uczestników ruchu czy pieszych. Sylwester to czas, gdy wielu z nas bawi się i przemieszcza po mieście. Nie chcemy, żeby ktokolwiek uległ w tym czasie wypadkowi.
Bartosz Małecki, Senior Operations Manager, Bolt Rentals w Polsce

Hulajnogi w okresie jesienno-zimowym

Flota hulajnóg elektrycznych Bolt w niektórych miastach  jest dostępna przez cały rok, chociaż w okresie zimowym liczba pojazdów jest ograniczana. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników, zespół Bolt cały czas monitoruje warunki drogowe i  odpowiednio reaguje.

Jeśli pogoda może uniemożliwiać bezpieczną jazdę na hulajnodze, to operator może podjąć decyzję o czasowym wyłączeniu możliwości wypożyczenia hulajnóg.

Źródło: materiały prasowe