4. Gastro Miasto znów na Bulwarze Dunikowskiego! W ten weekend wielka kulinarna uczta
Gastro Miasto na Bulwarze Dunikowskiego fot. Tomasz Hołod
Gastro Miasto na Bulwarze Dunikowskiego

Trzecia odsłona najsmaczniejszej wrocławskiej imprezy rusza już w ten weekend – od 4 do 6 sierpnia na Bulwarze Dunikowskiego. Gastro Miasto to okazja do poznania ciekawych smaków i spotkań z szefami lokalnych kuchni. Co nowego na nas czeka? W jakich godzinach można przyjść? Zobaczcie szczegóły.

Gastro Miasto na Bulwarze Dunikowskiego

Przed nami trzecia (i przedostatnia w tym roku) odsłona kulinarnej imprezy Gastro Miasto na Bulwarze Dunikowskiego. Od piątku do niedzieli (4-6 sierpnia) spędzimy tu czas przy pysznym jedzeniu, muzyce i pięknym widoku na Wrocław.

W jakich godzinach można przyjść na Gastro Miasto?

• piątek (4 sierpnia) – od 16:00 do 24:00
  • sobota (5 sierpnia) – od 12:00 do 24:00
  • niedziela (6 sierpnia) – od 12:00 do 20:00

Co dobrego zjemy?

Gastro Miasto kusi setkami wyjątkowych smaków i zapachów – od tych lokalnych, po wyjątkowe dania z najdalszych części globu. Coś dla siebie znajdą wielbiciele kuchni koreańskiej, włoskiej czy amerykańskiej. Z kolei na fanów słodkości czekają: Krasnolód, Pushek Cafe i Cukiernia Oui Oui.

Nowością podczas tego weekendu będą trzy ciekawe potrawy od OVO Bar & Restaurant:

• zupa – schłodzona pomidorówka, nabiał ślubowski, zioła, słone ogórki i truskawki,
  • danie mięsne – sznycel cielęcy na placku, z sosem aioli z kiszonego czosnku i pasty tahini, mięta i brzoskwinie,
  • danie vege – boczniaki al pastor na placku, sos aioli z kiszonego czosnku i pasty tahini, ananas i cytrusy.

Program muzyczny Gastro Miasto

Kto zagra dla gości sierpniowej odsłony Gastro Miasto? Zobaczcie!

Piątek (4 sierpnia):

• 16:00-18:00 – DJ Skipless & Yang Iwo
  • 18:00-20:00 – Gastro Miasto & Vertigo, Angelika Klimek R&B

Jedna z najaktywniejszych wrocławskich wokalistek młodego pokolenia, znana z występów na licznych wrocławskich scenach. Świetnie odnajdująca się w stylach soul i R&B artystka zagra z jednym z wrocławskich muzyków.

• 20:00-22:00 - DJ Skipless & Yang Iwo

Sobota (5 sierpnia):

• 12:00-16:00 – Strefa Radia RAM
  • 18:00-20:00 – Gastro Miasto & Vertigo, Wiktoria Bińczyk Duet

Wspaniały głos Wiktorii Bińczyk doskonale sprawdza się w muzyce soul i jazz, ale nie tylko!

• 20:00-22:00 – DJ Skipless
  • 22:00-3:00 – Silent disco, 3 Kanały Odry

Niedziela (6 sierpnia):

• 12:00-18:00 – Endless
  • 18:00-20:00 – Gastro Miasto & Vertigo, Vertigo Summer Blues Festival: Blues Super Session

Koncert nawiązujący do klasycznych dźwięków bluesowych, przygotowany przez zespół w składzie: Przemek Janik, Andrzej Waśniewski, Marcin Spera, Jacek Józefowiak.

• 20:00-21:00 – Lab Tested

Kolejna odsłona Gasto Miasto 2023

• 26-27 sierpnia, Tor Wyścigów Konnych Partynice – impreza Winiarze i Gastro Miasto – wielki finał.

Więcej informacji o Gastro Miasto 2023 znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku.