4. Gastro Miasto we Wrocławiu

Piękny widok na Odrę i Ostrów Tumski, specjały z całego świata, świetna muzyka. Czego chcieć więcej?

Blisko 70 restauracji, ponad 100 wystawców

Gastro Miasto przy bulwarze Dunikowskiego to wydarzenie łączące siły 70 wrocławskich restauracji (m.in. Tandori Ramen, Meatologia, Żeberka, Giro, Pastrami Summer, Solleim, Chingu, Thali, Rumbar, Papi Chulo, Menu Motto, Izakaya, Krasnolód, Cratf, Ovo, Pasibus, Sushi Corner, Browar Stu Mostów) i ponad 100 wystawców (w tym 17 lokalnych winnic i 6 wytwórców serów).

Gastro Miasto to także muzyka i towarzystwo innych smakoszy, słowem doskonały pomysł na weekend w mieście.

Zresztą sami zobaczcie.